Champignonkweek te Diemen. De conferentie der gouverneurs generaal van de Fransche koloniën Is deze week te Parijs onder voorzitter» schap van minister Moutet geopend Het tapijt, dat de Naardensche burgeressen voor H. K. H. Prinses Juliana en Prins Bernhard hebben vervaardigd, is gereed. Links de echtgenoote van Naardens burgemeester, mevr. Boddens-Hosang van Dishoeck, onder wier leiding het tapijt werd qemaakt Ondernemingsgeest en vakkennis hebben de .Terong Blanda", een oor spronkelijk tropische vrucht, op Europeesche tafels gebracht, nu ze in Holland- sche kassen gekweekt wordt De burgemeester van Amsterdam, dr. W. de Vlugt, bracht Vrijdag een bezoek aan den Amerikaanschen torpedojager .Porter" in de Amsterdamsche haven, waar hij ontvangen werd door commandant F B. Royal Een Haagsche poelier heeft voor zijn winkel de jachtbuit uitgestald, welke Prins Bernhard op de deze week bij Gorsel gehouden jacht geschoten heeft Op het liefdadigheidsbal in Claridg's Hotel te Londen, waarbij ook de Hertog en de Hertogin van York tegenwoor dig waren, werden costuums gedemon streerd geïnspireerd op de aanstaande kroningsfeesten in Engeland In de Nenijto-hal te Rotterdam is Vrijdagavond de Zesdaagsche wielerwedstrijd aangevangen, waarvoor Rie Mastenbroek het startschot loste. De renners aan den start Een prijswinnend exemplaar op de internationale Sondententoonstelling in Crystal Palace te Londen K.G. champignon"; Pijnenburg en Wals, een der favoriete koppels In den Zesdaagsche, welke Vrij dagavond te Rotterdam In de Nenyto-hal is aange vangen, even voor den start Champignonkweek te Diemen. De eerste oogst is begonnen. Ongeveer 60.000 zullen ieder jaar geplukt kunnen worden

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1936 | | pagina 8