De herdenking van den Wapenstilstanddag. Ochtendrit in de herfst door Hyde Park te Londen Een suggestief snapshot in dit om zijn natuurschoon beroemd park Franklin D. Roosevelt met zijn familie voor zijn woning tijdens het bekend worden van den uitslag der presidentsver kiezing, waarbij Roosevelt overwinnaar bleef De heer A. F. Smulders, bekende figuur in scheepvaartkringen, is te Schie dam overleden Mr. J. C. J- W. Hermans, officier van Justitie bij de rechtbank te Zwolle, is benoemd tot advocaat generaal bij het Gerechtshof te Arnhem Voor de aanstaande kroning van Koning Edward VIII van Engeland Een der statiecostuums, zooals deze voor de Engelsche aristocratie worden voor geschreven als gala-kleed bij de feeste lijkheden Ier herdenking van den Wapenstilstanddag legde de Engelsche gezant, sir Charles Montgomery, Woens dag te den Haag op de graven der in ons land over leden Engelsche geïnterneerde soldaten een krans De herdenking van den Wapenstilstanddag in Engeland. - Een overzicht var de indrukwekkende plechtigheid bij de Cenotaaf in Whitehall te Londen Het Duitsche s s. „Jessica", dat door een breuk in de schroefas hulpeloos op de Noordzee ronddreef, is met veel moeite door de sleepboot „Utrecht" van iJmuiden naar Amsterdam gesleept Op de najaarsmarkt te Hoorn herdacht de 76-jarige veehouder Arie Wiering (links) uit Zwaagdijk het feit, dat hij 60 jaar onafgebroken deze markt be zoekt. De directeur van het marktwezen complimenteert den jubilaris Het Grieksche s.s. „Kathariotisa dat tengevolge van den jongsten Zuidwesterstorm zijn voormast verspeelde, Is Woensdag de Rotterdamsche haven binnengeloopen Een prachtig exemplaar op de internationale kattententoonstelling, welke deze week te Croydon is gehouden Koning Edward legt een krans aan den voet van de Ceno taaf tijdens de herdenking vandenwapen- stilstanddag te Londen

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1936 | | pagina 8