Prins Bernhard bezoekt de Effectenbeurs. v IOC; [SURINAME Het 9000 ton metende motor-tankschip .Ensis", gebouwd voor rekening van de Koninklijke Shell, is Donderdag bij de Rotterdamsche Droogdok Mij. van stapel geloopen. De Koning van België heeft bij de herdenking van den Wapenstilstanddag den Onbekenden Soldaat, wiens stoffelijk overschot te Brussel begraven ligt, gedecoreerd met het .Croix de Feu", waartoe deze onderscheiding bij het graf op een kussen werd gehecht, dat door den Koning zelf op de tombe werd neergelegd Een artlllerie-af- deeling der Spaan- sche nationalisten beschiet Madrid tijdens de beleger ing der Spaansche hoofdstad door de troepen van gene raal Varela Prins Paul van Yugoslavië werd bij zijn aankomst te Londen door den Hertog van Kent (rechts) begroet Een aardig doorzicht op de enorme Moerdijkbrug, die binnen enkele weken officieel geopend zal worden en waarvan men thans bezig Is met het toetsen der overspanningen .Die blonde Marie Trudi Schoop in haar nieuwe creatie met Edith Carola en Otto Ulbricht Vanaf 14 December as wordt in Suriname een weldadigheidszegel uit gegeven ten bate van het sub-comité voor de Kindervoeding van het Suri- naamsche Steun-Comité en de ver- eeniging .Het Groene Kruis" in Suri name. Aart van Dobbenburgh ver vaardigde het ontwerp °rins Bernhard bracht Donderdagmiddag een bezoek aan de Effectenbeurs te Amsterdam, waarbij de hooge gast door het bestuur werd rondgeleid Hr. Ms. Mijnenveger No. 1 bracht een bezoek aan de Amsterdamsche haven Een kostbare collectie voor de zilvervossenten- toonstelling in Royal Agricultural Hall te Londen Drukte in de Rotterdamsche haven. Aan de kade voor de Rotterdamsche Lloyd lagen deze week drie zeeschepen ge meerd, n I. de .Dempo de .Modjo- kerto en de .Garoet*

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1936 | | pagina 8