De strijd om Madrid. De „November-Spekmarkt" te Alkmaar. ^raziani, de onderkoning van Abessynië, bezichtigde te Addis Abeba het hoofdkwartier der Italiaansche Fascisten. De aankomst van Graziani De strijd om Madrid. Nationalistische soldaten nemen hun maaltijd na de verovering der Madrileen- »che voorstad Alcorcon Te Amsterdam reed Maandagavond een auto bij de Reguliersgracht in de Heeren gracht; de inzittenden werden gered en de brandweer bracht den wagen op het droge i gezelschap van zijn kleindochtertje eemt ir. M. H. Damme. directeur- eneraal der P.T.T., de gelukwenschen i ontvangst tijdens de muzikale hulde oor de Postharmonie bij zijn zestigsten verjaardag Prinses Josephine Charlotte en Prins Boudewijn verlaten de St. Gudule te Brussel, na het Te Deum, dat er gezongen werd ter gelegenheid van het feest van den patroonheilige des konings Wegens een teveel aan big gen moeten de boeren een aantal van deze beestjes inleveren om geslacht te worden. Tijdens de biggen- selectie op een der boer derijen te Hoogwoud Te IJsselmonde is Maandag de eerste knoop gelegd voor het tapijt, dat de vrouwelijke ingezetenen zullen weven, en dat aan H. K. H. Prinses Juliana en Z. D. H. Prins Bernhard als huwelijksgeschenk zal worden aangeboden. De eerste werkzaamheden De school voor luchtbescherming aan de Prins Hendrikstraat te Haarlem is Maandag door minister mr. J. A. de Wilde officieel geopend. De minister tijdens zijn openingsrede. Rechts jhr. mr. dr. A. Röell, commissaris der Koningin in Noord Holland Fritz Roethke, de eenige overlevende van de scheepsramp van de Jsis", bij zijn aankomst te Berlijn in gezelschap van zijn moeder De .November-spek- markt" te Alkmaar, waar vele particu lieren een varken koopen om te slachten voor de kuip, was Maandag weer druk bezocht. Een kijkje op de markt, genomen vanuit den Waag toren

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1936 | | pagina 8