Ski-oefeningen in de duinen bij Haarlem. Zwemwedstrijden te Rotterdam. De ministers Gelissen en Deckers hebben Zaterdag een bezoek gebracht aan de Philipsfabrieken Een schermutseling voor het doel van C.V.V. tijdens den voetbalwedstrijd Op Kijkduin werd de door .De Zwaluwen" georganiseerde te Eindhoven. Tijdens het bezichtigen van de bedrijfsschool. Geheel rechts dr. A. Philips welke Zondag tegen Blauw Wit In het stadion te Amsterdam werd gespeeld veldloop gehouden. Eenige deelnemers onderweg Het hoogtepunt van de zwemwedstrijden om het kampioenschap van Rotter dam vormde Zaterdag avond het nummer 100 M. borstcrawl waarbij de rivalen Rie Mastenbroek en Willy den Ouden een tellen strijd leverden welke onbeslist bleef. Klaar voor den start Ski-loopen in de duinen bij Haar lem. Leden van de Ned. Reisvereem- ging, die een cursus volgen in ski loopen, oefenden nabij .Kraantje Lek". Men zou zich in Zwitserland kunnen wanen De heer P. v. d. Broek te Strijp (N.-Br.) vierde Zondag zijn honderdsten ver jaardag. De jubilaris wordt door een achterkleindochtertje gelukgewenscht Prins Constantin Cantacuzino van Roemenië, die in zijn eigen vliegtuig van Amsterdam naar Parijs vloog, maar daar wegens den mist niet kon landen en terug moest keeren, in zijn hotelkamer na den vermoeienden tocht Rotterdamsche padvindsters bezig met het vullen der bloem potjes, welke Dinsdag in de Maasstad zullen worden ver kocht ten bate van het nationaal fonds voor de aanbieding van een huwelijksgeschenk aan H. K. H. Prinses Juliana en Prins Bernhard Marix Loevensohn heeft Zondag afscheid genomen als solo-cellist van het Amsterdamsch Concertgebouw-orkest. Na de uitvoering van het concert huldigde prof. dr. Willem Mengelberg den scheidenden musicus namens het orkest met een krans Te Leeuwarden werd Zondag de Internationale voetbalwedstrijd Noord-Neder land— Noord-Duitschland gespeeld, welke door het Nederlandsche team met 4 2 werd gewonnen. Moment voor het Noord-Nederlandsche doel Voor den aanvang van de landen-tenniswedstrijden Nederland Frankrijk in de Apolloha! te Am sterdam. V.ln.r.Broese van Groenau, voorzitter N.L.T.B.Jean Borotra; de gezant van Frankrijk baron de Vitrolles en Hughan

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1936 | | pagina 8