De Wintersport op den Zugspitz begonnen. Tengevolge van mist en gladheid zijn vier auto's op de brug bij Zalt- bommel tegen el kander gebotst Een kon zijn weg vervolgen. De andere drie voer tuigen moesten op de plaats der bot sing achterblijven De kabelspoor naar den Zugspitz ver voert weer dagelijks talrijke deelnemers aan den wintersport, die er een aan vang heeft genomen De menigte te Salamanca bij de viering der erkenning van de Spaansche regeering Franco door Duitschland en Ita'ië De Koninklijke Militaire Academie te Breda bestond Dinsdag 108 jaar, ter gelegenheid waarvan het cadettenkorps met de stafmuziek van het zesde regiment Infanterie een marsch door de stad maakte en voor de autoriteiten defileerde Met de werkzaamheden aan den bouw van het nieuwe hoofdbureau van politie aan het Haagsche Veer te Rotterdam vordert men thans snel, zoodat binnen afzienbaren tijd Rotterdam een nieuw hoofd bureau van politie rijker zal zijn Na den ontzaglijken brand te Angers. Een der straten, waar van alle huizen vernield werden De Noor Sörensen bezette deze week met een sprong van 32 meter de eerste plaats bij de openingswedstrijden in het skispringen op den Zugspitz Een aantal stoomtreilers, die sinds eenige jaren in de haven van IJmuiden een triest voorbeeld van de crisis vormden, zijn thans ter slooping verkochtj (boven). Onder: een droevig detail van het ter slooping verkochte .oudroest"! Het departement den Haag van de Ned. Mij. v. Nijverheid en Handel organiseert een psycho-technische tentoonstelling. Hierboven apparaten voor het onderzoek van physieke ver mogens Het gebouw van den Huizer zender met een der zendmasten, die thans hun dienst hebben gedaan en afgebroken zullen worden Wintersport De openingswedstrijden In het ski-springen op den Zugspitz zijn begonnen. Een kijkje tijdens het springen

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1936 | | pagina 8