Prins Bernhard bezoekt de kunstijsbaan te Amsterdam, H. K. H. Prinses Juliana heeft Woensdag in het Sparta-stadion te Rot terdam den jaarlijkschen voetbalwedstrijd Sparta Feyenoord ten bate van den bloedtransfusiedienst van het Ned. Roode Kruis bijgewoond. De vorstelijke bezoekster begeeft zich naar de tribune Voor de electrificatie der baanvakken naar Utrecht, Arnhem en Eindhoven wordt de bovenleiding thans gelegd. Twee arbeiders op hun hooge standplaats De vooi bereidingen voor het vorstelijk huwelijk te den Haag. Aan den ingang van het stadhuis worden opmetingen verricht in verband met de aan te brengen versieringen Baronesse J. E. Mackay, dochter van baron Barthold Mackay uit den Haag, trad deze week te Londen in het huwelijk met mr. Patrick Agnew. Het bruidspaar na de huwelijksvoltrekking Door den zwaren druk van het hoog opgestuwde water van de Merwede is de dijk van den Spieringpolder onder Werkendam op verschillende plaatsen verzakt en bij het veer Dubbeldam Kop van 't Land bezweken. Met man en macht is een groep vrijwilligers bezig het gat in den dijk te stoppen en de schede te hersteliee Voor het be roemde muziek korpsder Schot- sche dragonders is een nieuwen viervoeter ge kozen, die de pauken zal dra gen en daartoe een gedegen dressuur moet ondergaan De heer A. J. Verhoeven, burgemee ster van Wateringen (Z.H.), die Dins dag a.s. zijn zilveren ambtsjubileum herdenkt Z. D. H. Prins Bernhard als toeschouwer bij den ijshockeywedstrijd welke Woensdagavond op de kunstijsbaan te Amsterdam werd gespeeld tusschen de Blue Six en een Berlijnsch team Aan den ingang van de Groote Kerk te den Haag, waar het vorstelijl j huwelijk zal worden ingezegend, is men bezig met het verleggen van het trottoir, teneinde het voorrijden van den trouwstoet te vergemak kelijken De cbaos van ruïnes in de straten van Madrid. Een overzicht van de vernietiging der Spaansche hoofdstad tijdens de ernstige gevechten en het bombardement der laatste dagen

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1936 | | pagina 8