ACROBATIEK DER HONGAREN OP SPANGEN AMSTERDAM- KREFELD Geen korting in Indië? TOONTJE VAN TEUTEN DE M1LLIONNAIR GEEN GELOOP MEER AAN DE DEUR JtmOefiuid PRODUCTIVITEIT DE ZWAKKE ZIJDE GOED SPEL TE BRUSSEL Nederlandsche ploeg revancheert zich FAILLISSEMENTEN U heeft er geen omkijken naar Besparing, want incasso-kosten vervallen Radioprogramma ïe BLAD PAG. 2 AMERSFOORTSCH DAGBLAD DONDERDAG 10 DECEMBER 1936 SPORT EN SPEL Een demonstratie van tech» nick en lichaamsbe» heersching Taktische tekortkomingen T X een vooral van Ilongaarsche zijde zeer fraai gespeelden wed strijd, heeft het Nederland sche Bondselftal met 10 tegen deze voetbalacroLaten het onderspit moeten delven, nadat de rust met eenzeifden stand was ingegaan. In Engeland Znoals men weet heeft het Hongaar- sche team de lang verbeide wedstrijd tegen Engeland op Highbnrv. het sta dion van Arsenal, gisteren juist een weck geleden, met de overtuigende cij fers 62 verloren. Niettemin werd hel spel der Magyaren alom geprezen door zijn zuiverheid. De ecnige fout. die hun spelopvatting aankleefde was wel het feit, dat men de tekortkomingen in het svsteem van de tegenpartij te wei nig uitbuitte en ten eenenmale niet bij machte bleek een behoorlijk schot van behoorlijken afstand op het doel te los sen. Bij een nadere beschouwing van ons vertegenwoordigende elftal dat in de volgende opstelling uitkwam: Van Male C.uyten Van Slokken Pellikaan. Wilders Van Heel tVrauwdeunt. De Bock. Bakliuys. A. v. d. Tuyn. Linssen, trad aan het licht, dat dit slechts een zeer zwakke afspiegeling was van de nationale ploeg. Dit was voor ons een reden te meei om een eervol resultaat in twijfel te trekken. Als eenig. doch niet minder belangwekkend, argument zou men hebben kunnen aanvoeren, dat het korte spel. dat de gaslen van gistermiddag tot in het oneindige ple gen door te voeren, juist een kolfje naar de hand van du Nederlandsche spelers zou zijn. Welnu dit argument is wel degelijk gebleken steekhoudend te zijn. Maar daarover eerst later. „Contractueel Bij een gesloten „contract" met deze Hongaren was reeds geconditionneerd. dat minstens zeven spelers van de ploeg, die tegen de Britten uit zou ko men. ook tegen de witte Bondsploeg moesten opgesteld worden. Welnu, de navolgende opstelling leert ons. dat aan deze voorwaarde ten nauwste de hand was gehouden: Szabo Polgar Biro Turai Scucks Dudas Sas, Vincze, Szonggeller. Cseh. Titkos Alen heeft het wel pens over verhou dingen. De cijfers 1—0 zouden mis schien het vermoeden wekken dat de Hongaren een benauwde overwinning in de wacht hadden gesleept, doch la ten wij direct vaststellen, dat de zege voor de gasten geen oogenhlik in ge vaar is geweest en de een ice goal van den wedstrijd, die voor half time door Szengollèr, werd gescoord, duidt dan ook zelfs niet hij benadering aan hoe groot het verschil in speelsterkte was. dat gistermiddag op het gezellige Spar ta-kast eel Spangen werd gedemon streerd. Wij hebben geen oogenhlik de be doeling. om de prestatie van onze jongens tegen deze terecht, zeer sterk gedoodverfde ploeg, minder hoog aan te slaan, doch wij moeten een open oog houden voor het ver schil. in spel wat beide elftallen te zien gaven. De slotsom Wij komen dan tot de slotsom, dal ons voethal nog hij geen benadering een gerechtvaardigde vergelijking kan doorstaan. Wat de Hongaren gisteren in Rotterdam voor spel vertoonden was buitengewoon van gehalte. Om maar eens hij de technische gaven te begin nen. Het is niet de bedoeling speler voor speler te behandelen, dat zou een voudig weg geen nut hebben, omdat het uitermate eentonig zou worden. Alle spelers, geen enkel uitgezon derd, demonstreerden een derge lijke perfecte baïcontrole, mede een gevolg van een ongcloofelijk aan doende lichaamsbeheersching. dat daarbij het door het Bondselftal vertoonde in het niet verzonk. Het dribbelen en zwenken met den hal. het oplossen van moeilijke proble men, het koppen, het was alles af. Wanneer deze voetballers alleen hun tempo on zouden voeren, dan twijfelen wij er niet aan of hun schoonste droom het eenmaal te brengen tot een over winning op Engeland in eigen land. zal eens verwezenlijkt worden. Het was het tempo dat af en toe te zeer vertraagd werd. waardoor onze spelers in de gelegenheid werden gesteld om zich afdoende te herstellen. T aktiek Er is nog iets. dat de Hongaren nog niet onder de knie hebben en dat is de taktiek. De moeilijkheid is echter, dat taktiek niet is aan te leeren. En dat is juist de voorsprong van de Engelschen. De Britten bezitten van nature een aanvoelen van een andermans fouten tijdens het spel en wat belangrijker is, zij passen de juiste wapens toe om in den muur met dp zwakke plekken een bres te schieten. Zij hebben dat legen de Hongaren verleden weck immers over duidelijk bewezen Het is dus de vraag of deze continentale spelers zich op den duur eenzelfde vermogen kun non eigen maken. Want dat zulks nood zakelijk is om een overwinning te be halen daar behoeft men na gisteren niet over te peinzen. Het toch heusch niet zoo sterke Bondselftal heeft een nederlaag ge leden. die even goed een gelijk spel had kunnen zijn. om van een over winning maar niet te spreken. De eenige goal van de match was nog een blunder van Van Male. die over een voorzet van Sas heenviel. waarna de linksbinnen terwijl de bal over rle doellijn rolde, een hard schot loste om de goal wat meer te laten schijnen dan hij oor spronkelijk was. Niet op zijn best Het Nederlandsche team speelde niet eens op zijn best. want de voorhoede was. niet uitzondering van de rechter vleugel. waar in liet bijzonder Yrauw- deimt als uiterst opviel door zijn cor recte balbehandeling niet bijster op dreef. De Bakluiys-vereerders hadden een slechten middag aangezien hun fa voriet hun deerlijk in den steek liet. Zijn speherdeclen was maar matig en ook in het veld liet hij weinig fraais zien. Alleen zijn kogels, die hij af en toe afvuurde, vielen te prijzen. Met eer. doelwachter als Szabo is het echter niet gemakkelijk den bal tusschen de palen te werken. Van «Ier Tuvn was bepaald heel zwak en zeker geen spe ler met uitzonderlijke talenten, evenals .inssen die slechts bij lagen iet« ver dienstelijks uitrichtte. In de halflinie speelde Van Heel onder zijn normalen vorm. Wilders is zeker niet de minde re van Andcriessen en zal volgens ons de taak van onzen luiidigcn spil kun nen overnemen zonder dat van een verzwakking sprake is. Pellikaan speelde verdedigend een goede partij, maar zijn afgeven is nog steeds een on derdeel. dat zwak verzorgd is. zoodat wij Pauwe ongetwijfeld prefereeren. Van Stokken heeft een zeer goeden wedstrijd achter den rug en zal als zelfde type als Weber de Oranje-trui nog wel eens mogen dragen. In Cuv- ten zienwij niet meer clan een goed clubspeler. Van Afale is nog steeds op de hooge hallen heter dan op de lage. Als geheel maakte het Bondselftal op ons geen bijzonderen indruk. Ga pingen kwamen veelvuldig voor. het geen wel mede naar voren zal gekomen zijn. doordat heide nloegen volgens het oude recent speelden, wars dus van cenigen W-vorm De hinnenspelers haalden naar belmoren op. doch het stopper-svsteem hebben wij niet kun nen ontdekken. ren kant lósten de Roode Duivels toch ook eenige niet ongevaarlijke schoten Direct na de hervatting kwamen de Belgen geducht opzetten, maar hun overigens goede aanvallen stuitten op iict sublieme spel van Weber, die een krachtige backpartij speelde. De Zwa luwen trokken toen weer naar voren en „fladderden" voor liet Belgische hei ligdom, waarin thans Boeyen in de plaats van Menens stond. In de twaalf de minuut gaf Paauwe een goeden pass naar Lungen en de A.F.C.-er aarzelde geen oogenhlik om nogmaals den bal achter Boeyen te plaatsen (14). En geen minuut later kwam het vijfde Zwaluwen-doelpunt, toen Boeyen den bal na een hoekschop uit zijn handen liet vallen. Van Spaendonck was er toen snel bij om de gemakkelijke kans te benutten. Weber bleek inmiddels ge blesseerd te zijn en moest het veld even verlaten. Door dezen overvloed van Nederland sche doelpunten lieten de Belgen zich echter niet ontmoedigen. 'legen tien tegenstanders konden zij het evenwel nog niet bolwerken. De Zwaluwen ble ven ook zonder Weber in de nieerder- iieid. Zij forceeren zelfs een hoekschop, welke Bergman nam op het oogenhlik, dat Weber weer m het veld kwam. Onze landgenooten echter hieven aan vallen en forceeren een paar hoek schoppen doch resultaat hadden deze niet, van de Mert deed toen eindelijk ook wat goeds. Na een snellen solo-run gaf hij goed door naar Bilnock, die geen moeite had het leder langs den uitgeloopen Dijkstra in het net te plaatsen (25). De Nederlandsche achterhoede zette toen herhaaldelijk den buiten spel val open, waarbij het zelfs in de 3l6te nnnuut voorkwam, dat de gehecle Belgische voorhoede bui tenspel stond. Dedekcn trapte in en... de scheidsrechter kende het doelpunt toe (35). Er kwam ech ter eenige compensatie voor de Zwaluwen, toen Weber in het strafschopgebied hands maakte, het geen eveneens ongestraft bleef. Nog een paar schoten tegen de bo venlat en de wedstrijd was geëindigd. Hoewel de Zwaluwen in het veld mis schien niet in de meerderheid zijn ge weest, mag de overwinning toch als volkomen verdiend worden beschouwd omdat in vele opzichten de gasten be ter waren dan de Roode. Duivels. De opstelling der beide elftallen was: Roode Duivels: Doel: Mortens (Anderlecht). Achter: Vincke (Union St. Gilloise) en Joacim (O. Charleroi). Midden: Van Wauwe (Antwerp F.C.), Meuldernians (Beerschot) en Peeraer (Antwerp F.C.). Voor: Bilnock (Union St. Gilloise), Ceuleers (Beerschot), van de Mem (Cl. Mechelen), A. Dedeken (Antwerp F.C.) en Iscnborghs (Beerschot). Zwaluwen: Doel: Dijkstra (Z.F.C.). Achter: Weber (A.G.O.V.V.) en Cal- denliove (D.W.S.). Midden: Breitner (Hermes D.V.S.), Bas Paauwe (Feycnoord) en Dubbeldam (Hermes D.V.S.). Voor: Stam (Ajax), Van Spaandonck (Neptunus), Lungen (\.F.C.), Heefjans (P.E.C.) en Bergman (Blauw Wit). IJSHOCKEY Een verdiende 53 overs winning op de Roode Duivels BRUSSEL, 9 Dcc. Het kille weer had slechts een 2000 toeschouwei's naar het Iieysel-stadion te Brussel doen ko men, toen daar de wedstrijd tusschen de Roode Duivels en de Zwaluwen be gon. In het begin van den wedstrijd wogen beide elftallen volkomen tegen elkaar op. waarbij liet opviel, dat zoo wel bij de Roode Duivels als bij de Zwaluwen de groot sic activiteit op rechts werd ontwikkeld. I-Ict eerste ge vaar kwam van Bilnock, die een hard schot inzond, waarbij den uitgeloopen Dijkstra gepasseerd werd, maar Weber bezwoer het gevaar door den bal nog voor de doellijn tc Keeren. Even later gehemde precies hetzelfde, doch toen aan de overzijde. Van Spaendonck was liet, die doelman Mertcns met een goed schoi reeds had gepasseerd toen Vincke op de doellijn het leder nog wist weg tc werken. Ondanks de moeilijkheden, die het gladde en natte veld den spelers ople verde, was het combineeren aan beide zijden uitstekend. Na 15 minuten had den de Zwaluwen toen succes Stam ...af een scherp geplaatsten voorzet en hei was Heetjans, die den bal van dichtbij langs den Belgischen doelman Joeg v0-l). Na 2? minuten kwam toen de gelijk maker. Van de Mert had den bal goed meegenomen, gaf zuiver diagonaal voor oan Ceuleers, die met een zuiver schot in den hoek Dijkstra het nakijken gaf (1-1). Dadelijk na den uittrap gingen de Zwaluwen er van door. Een verrassen de aanval van de Nederlanders, waarhij onze landgenooten don bal snel en zui ver plaatsten, vaak over de geheele breedle van het veld, eindigde met een laag schot van Stam, dat echter naast 't doel belandde. Maar dadelijk daarop was het rack. In de 37ste minuut was het Lungen, die uit een doelworste- ling den hal hard inschoot (1—2). Vijf minuten later was het wederom onze middenvoor, die uit een zuiveren voorzet van Van Spaendonck den Ne- derlandschen voorsprong vergrootte mot een zuiver, keihard schot (13). Tot aan de rust ging het 6pel op en neer. Wel waren de Zwaluwen meer in den aanval, waarbij hun fraai com bineeren opviel, maar aan den ande- Voor de Lippensbeker» competitie Voor den ijshoekevwv -dstrijd tusschen Amsterdam en Ivrefeld, welke heden avond op de kunstijsbaan te Amster dam in het raam van het internatio nale fournooi om den T .inpons beker zal worden gespeeld, hebben de Krefelder E. V. en de Blue Six hun teams als \olgt samengesteld: K r e f e 1 d Doel Kaulertz. Verdediging' Hoesch en Van den Weck Eerste \oorhoede: Schwinghammer. Klotz en Hausmann. Tweede voorhoede. Hook, Pickart en von Brooke. Reserve. Angenvoorth. B In e Six Doel; Gerritsen. Verdediging- II Gerritsen en van der Stok Eerste voorhoede- Mc. Williams, Chase en Cohen Tervaert. Tweede voorhoede- De Jong, Suur- heeU en Rhodius Als reserves zijn Koeleman en de Kadt aangewezen. BOKSEN Zij wint met 5—3 van het Noorsche team SARPSBORG. 9 December (A.N P.) Gisteravond werd fn het plaatsje Sarpshorg in de nabijheid van Oslo voor een uitverkochte zaal de re vanchewedstrijd gehouden tusschen een ploeg Nederlandsche amateur bokser* en een Noorseh hnksteam Na hun 1—7 nederlaag welke on/«' landgenooten Zondag 11. te Oslo leden, waren zij er natuurlijk op gebrand, dit >1echfe resultaat uit te wlsschen en zij zijn daar op schit terende wijze crpcinngd Van de acht partijen wonnen de Nederland sche hoksers er vijf. terwijl drie gevechten op punten werden ver loren. Thans naast goudgele ook witte Purol. Dit wrijft onzicht baar weg en daarom is PUROL (WIT) voor Dames en Meisjes zoo aangenaam bij de verzorging van gelaat en handen. Doos 30, Tube 45 ct. Bij Apoth. en Drogisten. De resultaten waren: vlieggewicht Lamhillon wint van Hansen door k. o in de eerste ronde hantaingew icht Dekkers verliest op punten van Nilscn ondergewicht: C.as>ercs verliest op punten van Wil'ielmsen; lichtgewicht Kneppers wint op pun ten van Paulsen weltereewichtBril wint van Haugen door k o. in de tw ee Je ronde: middengewicht Te Nuyl wint op punten van Tiller; halfzwaargewicht Fock verliest op punten van Bromseth; zwaargewicht Nienaber wint op pun ten van Johnson. Eindstand 5—3 voor Nederland. OOST-INDIE Maatregelen zouden niet doorgevoerd worden BATAVIA, 9 Dec. (Aneta). Zoowel het „Bat. Nieuws» blad" als de „Java»Bode" be» vat een bericht volgens bet» welk aan de regeering zou zijn voorgesteld om alle maat» regelen strekkende tot een verdere vermindering der sa» larissen, in welken vorm ook, die op 1 Januari 1937 zouden worden ingevoerd, niet door te voeren. BENOEM1NQ VAN AMBTENAREN BATAVIA. 9 Dee (Aneta). Met toe- pa»«inR \an de z.g. lanpe conflicten- re.selin.e, is de ontwerp-nrdonnantie in zake de overdracht van de bevoegdheid lot henoemintr van ambtenaren bij anlonome ressorten aan datreliiksche besturen, thans opnieuw bij den Volks raad ingediend. Deze ontwerp-ordon- nantie is op 9 Juni 1936 door bet col lege van gedelegeerden verworpen. HET FRANSCHE VLOOTBEZOEK TANDJOXGPRïOK. 9 Dcc. (Aneta). De kruiser ...Ifna" i„ liPdennnorgen tie haven van Tandjong Priok binnenge- loopen in verband met het bezoek van het Franscbe eskader. KUNST J. J. L. VLAANDEREN 7 De schilder J. J. L. Vlaanderen is 69 jaar oud te Gorssel overleden Op 15 Augustus 1867 te Kralingen ge- horen. heeft Vlaanderen les gehad van L. Schulman en Ch Dankmeyer, waar na hij eenige jaren aan de Academie to Amsterdam hoeft gestudeerd. Ook Jac. ven Looy heeft hem leiding gegeven. Hij heeft vooral landschap en bloem stukken geschilderd en ook geëtst. Uitgesproken J. C. BrienetS6e, handelende onder den naam Gebroeders Brienesse. Betonbe drijf. wonende te Amerongen. Rechter commissaris mr. A. D. van Regteren Al- tena, curator mr. II. B. van Rhyn te Zeist. C. F. J. Slvper, zonder beroep, wonen de te Amersfoort, Bisschopsweg 182. Rech ter-Commissaris mr. A. D. van Regteren Altena, curator mr. mej. H. 11. Prins te Amersfoort. H. A. van Groene^tein, wonende te Soest, Schoutenkampweg 43. Rechter commissaris mr. A. D. van Regteren Altena, curator mr. F. C. Terlingen te Soest. J. Libbinga. kruidenier wonende te Amersfoort, Soesterweg 309. Rechter commissaris mr. A. D. van Regteren Al tena. curator mr. L. Stadig te Amers foort, C. G. Lengers, koopman, wonende te Baarn, Boschst raat 3. Recht er-commis saris mr. A. D. van Regteren Altena, curator mej. mr. R. H. de Boer tc Baarn J. van Oostveen. winkelier, wonende te Utrecht. Voorstraat 57bis. Rechter commissaris mr. A. D. van Regteren Altena. curator mej. mr. E. M. C. Tom kins te Utrecht. De nalatenschap van wijlen J. W. van Westreencn. aannemer, destijds wonen de te Zeist. Rcchter-comtnissaris mr. T. J Dorhout Mees, curator mr. H. L. L van Hoogenhuyze te Zeist. Beëindigd C. J. Hesp, veehouder, vroeger wo nende te Westbroek, thans te de Bilt, curator mr. P J. Emmelot te Utrecht Rëëindigd door het verbindend worden ier eenige uitdcelingslijst na gedaan verzet. P. Spakman, wonende te Baarn. cu rator mr F. C. Terlingen te Soe*t. Re- ei ndigd door het verbindend worden •Jer eenige uitdcelingslijst met ecne uit- keering van 2.234 T. Hopman Jzn. landbouwer, wonen de te Spakenburg, curator mr. L. Sta dig te Amersfoort. Beëindigd door het verbindend worden der eenige uitdee- lingslijst met eene uitkeering van 2 36 R. H. Hardeman, kapper, wonende te Rarneveld, Markt 61, curator mr. A. H Koning te Amersfoort. Beëindigd door opheffing wegens gebrek aan actief. 101. „Hei daar mannen," riep Toontje uit. „Kan ik jullie niet een handje helpen?" De beide mannen keken elkaar eens aan en begonnen toen fe lachen. „Moor me zoo'n aap eens." zeiden ze tegen elkaar 102. Een van hen sprong van de kist af en kwam voor Toontje staan. „Hoor eens ventje," zei hij, „zulke kereltjes als jij kunnen we niet gebruiken, zie maar dat je ergens anders onder dak komt." wanneer U de abonnementsgelden op het A tn e r 8- foortsch Dagblad automatisch gireert, Op aanvraag aan onze administratie (Tel. 513) zenden wij aan kwartaal-abonnés een machtiging ter teekening en de girodienst zorgt voor de rest. Indien U thans aanvraagt, kunnen de abonnements gelden voor het eerste kwartaal 1937 reeds automa tisch overgeschreven worden. Adm. AMERSFOORTSCH DAGBLAD. Vrjjdag 11 December HILVERSUM I, 1875 M. K R.O. Al gemeen programma 8.00: Gramofoonpla- ten 11.00: Bjjbclsche causerie 1215: De KRO-Melodisten m.m.v. solist, en gram platen 2.00: Orgelspel 3 05: Gramo- foonplaten 4.15: KRO-Orkcst m.m.v. so liste 5.00: Gramofoonplaten 5 15: KRO-Orkest (Om 6 uur Land- en Tuin- bouwcauserie) 7.00: Berichten 7.15: De KRO-Luchtlu'n 7 35: Van Tabak tot Sigaar, bedrijfsreportage 8.00: Berichten ANP. Mcdedeelingen 810: De KRO-Me lodisten m.m.v. solist 8 30: Radio-too- necl 9.00: Gramofoonplaten 9.10: Ver volg KRO-Melodisten 9 30: Gramofoon platen 0,40: KRO-Syniphonieorkest m. m. v. soliste 10 30; Gramofoonplaten 10.45: KRO-Symphonieorkest 11.15: Gra mofoonplaten HILVERSUM II. 301 M. V A R A. 8,00: Gramofoonplaten V P R.O. 10 00 Morgenwijding VPRO V.A R.A 10.20: Voordracht 10.40: Gramofoonplaten 11.00: Vervolg voordracht 11.20; Gramo foonplaten A V.R O 12.00: Gramo foonplaten 12 36: De Palladians 1.30: Gramofoonplaten 1,45: Het Omroeporkest en solisite 3.15: Het AVRO-Dnnsorkest— V.A.R.A. 4.00- Melody Circle 4 40: Orgelspel 5.00: Kinderuurtje 6 30: De Ramblers en gramofoonplaten 6.35: Po litiek radiojournaal 6 55: Gramofoonpla ten 7 00: Opvoeding tot gemeenschaps zin. causerie 7.20: Gramofoonplaten V.P R O. 7 30: Berichten VGP - 7.35: Wat dunkt U van den menseh. causerie 8.00: Piano-recital 8 30; Filmpraatje V.A.R.A 9.00: De Flierefluiters m.m.v solist 9 30: Cabaret-liedjes 9 45: Ver volg de Flierefluiters 10.05: Vervolg cabaret-liedjes 10.15: Vervolg de Flie refluiters 10.30: Berichten ANP 10 40 Avondwijding 11.00: Jazzmuziek (Gr.pl 11.30: Gramofoo iplatcn. DROITWICH 1500 M. 11.05 Medische cnuserie. 1110 Piano-soli. 12 10 Gramofoonplaten. 12.50 BBC-Dansorkest. 1 36 Het Grinke Trio. 4.20 BBC-Midi and-orkest 5.35 Yascha Krcin's Zigeunerorkest m. m. v. soliste, fi.20 Berichten. 6 45 Orgelspel. 7.50 Muzikale causerie. 7.50 Solistenconcert (sopraan, viool. viola cn cembalo"). 8.20 Sandy Powell's Revue-Ensemble. 9.20 Beridhtcn. 9".40 The Flotsam of War, causerie 10.00 Concert m.m.v. solisten, BBC-Thea- terorkest en Revuekoor. 11 15 Lou Prcager cn z(jn Band. 11.50 Dansmuziek (Gr.pl.) RADIO PARIS 1618 M. 7 20 en 8.30 Gramofoonplaten. 11.20 Gramofoonplaten. 12,35 en 1 20 Gramofoonplaten. 1.35 Zang. 1.50 Gramofoonplaten. 2.50 Gramofoonplaten. 4.20 Manuel-Trio. 5.50 Pnsdcloup-kamcrorkest. 8.20 Zang cn piano 9 05 Opcrauitzending. 11.50 Orkestconcert. KEULEN 456 M. 5.60 Orkestconcert. 11.20 Omroeporkest, 12.35 Omroeporkest, -koor en solisten. 1.35 Gevar. programma. 3.20 Gevar. programma. 5.20 Omroepkleinorkest en solisten. 7.30 Voor soldaten. 10.35 Lande^orkcst Gouw Württemberg Hohcnzollern. BRUSSEL 322 cn 484 M 322 M 12.20 Gramofoonplaten. 12.50 Omroeporkest. 1.30 Salonorkest. 1.50 Gramofoonplaten. 5.20 Omroepdansorkest. 6 20 Kamermuziek. 6.50 Zang. 7.20 Gramofoonplaten. 8 20 Gramofoonplaten. 8.35 Radiotooneel. 9.35 Omroepstrpkkwartet. 10 30 Omroepdansorkest. 484 M 12.20 Gramofoonplaten. 12.40 Zang. 12.50 Salonorkest. 130 Omroeporkest. 1.50 Zang. 2.00 Gramofoonplaten. 5.20 Omroeporkest. 6.35 Gramofoonplaten. 7.35 Zang. 8 20 Voor Oud-Stry'ders, 10.30 Gramofoonplaten. DEUTSCHLANDSENDER 1571 M. 7 30 Het Omroeporkest. 8.30 Voordracht. 9.00 Gramofoonplaten. 9.20 Berichten. 9 40 Worüber man in Amerika sprieht, causerie. 9.50 Fluit, hobo en cembalo. 10 05 Weerbericht. 10.20 Omroep-Amusementi-orkest»

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1936 | | pagina 2