Begrafenis van den marconist Van Bemmel. De Hertog van Windsor te Weenen r Oud-minister Ch J I. Weiter heelt Maandag In het gebouw van de Ned. Handel Maatschappij te den Haag het Algemeen Steunfonds in Nederland voor Inheemsche Behoeftigen geïnstalleerd. (A S.I.B Zittend vlnr jhr. W. Röell, gravin E. du Monceau, Ch. J. I. M. Weiter (voorz mevr. A. C. de Jonge - v Wassenaar, mej. A. Thorbecke, jvr mr. J. E. B Alting von Geusau, mevr R. A. Soejono. Staande v.l.nr.A. H. Neys, H. G. Rambonnet. Pangeran A. A Koesoemo Joedo, mr. A. Neytzell de Wilde, mr. E. E. Menten, A. A. G. Feuilletau de Bruyn, J. C. Bannink, A. T. H. Winter, ir. M. H. Damme, mr. A. v. d Seure, J. v. Arkel en P. J. Gerke erpleegden van het Oude Vrouwen-, Mannen- en Bestedelingenhuis aan den omstel te Amsterdam vervaardigen een kleed als huwelijksgeschenk aan H. K. H. Prinses Juliana. Aan het werk onder toezicht der directrice Freule C. C. Ph. van der Wijck. een bekende figuur op het gebied van hulshoudonderwijs. vierde Maandag te Haailem haar 70sten verjaardag Tijdens de receptie kwamen vele oud-leerlingen haar gelukwenschen aanbieden De nieuwe betonnen Vechtbrug te Ommen, de ontbrekende schakel in den gemoderniseerden verkeersweg Achterhoek Twente naar het Noorden, is bijna voltooid en zal nog dit jaar in gebruik worden genomen De reis van den ex koning van Enge land. Een telegrafisch overgebrachte foto van den Hertog van Windsor bij aankomst op het station te Weenen De heer Plesman, directeur der KLM. met den heer Aler, chef van den /lieg- dienst op Schiphol, tijdens de begrafenis van den radio-telegrahst, den heer Van Bemmel, slachtoffer de- .Lijster" - ramp, op de begraafplaats Zorgvliet te Amsterdam Op Zorgvliet te Amsterdam heeft Maandag de teraar debestelling plaats gehad van het stoffelijk overschot van den bij de ramp van de .Lijster" om het leven ge komen radio telegrafist, den heer P. C. V. van Bemmel. De rouwstoet op weg naar de groeve De tol bij Dalfsen, in den weg Zwolle Coevorden, waarvan de opheffing per 1 Januari reeds zeker scheen, blijft voorloo- pig gehandhaafd. Een tegenvaller voor velen De 26.500 ton metende .Strasbourg" is in tegenwoordigheid van den Franschen minister van Marine te Saint Nazaire tewatergelaten. Het schip op de helling üe voorbereidingen voor de kroningsfeesten in Engeland, thans voor Koning George VI, gaan ongestoord verder. De .E" maakt nu plaats voor de .G"

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1936 | | pagina 8