H. K. H. Prinses Juliana en Z. D. H. Prins Bernhard hebben Dinsdagavond aangezeten aan het diner, dat door den vice-president van den Raad van State, jhr. mr. F. Beelaerts van Blokland, in .Huize Anjema" te den Haag werd aangeboden. De aankomst der vorstelijke personen De dijk van de Biezelingerpolder aan de Wester Schelde op Zuid Beveland Is over een lengte van ongeveer 170 meter weggezakt Bovenstaande foto geeft een beeld van de aangerichte schade Prinses Elisabeth zur Lippe, die bruids meisje zal zijn bij het huwelijk van H. K. H. Prinses Juliana en Z. D. H. Prins Bernhard De traditioneels jaarmarkt te Beek (L) werd deze week onder groote belangstelling gehouden, waarvan hierboven een snapshot Op den verjaardag van den nieuwen Engelschen Koning werden Maandag te Londen de gebruikelijke vreugdeschoten gelost De kleine Prins Edward, zoon van den Hertog en de Hertogin van Kent, is thans een jaar oud. Een interessante close up van den kleinen Prins, deze week in den tuin der ouderlijke woning te Londen genomen De gouden veder, waarvan H. K. H. Prinses Juliana zich zoowel bij den on dertrouw als bij het onderteekenen der huwelijksacte zal bedienen long Volendam schenkt zijn bijdrage roor het aan H. K. H. Prinses Juliana lan te bieden geschenk van de Neder- landsche schooljeugd Het huwelijksgeschenk van de Belgische vluchte lingen aan H. K. H. Prinses Juliana en Z. D. H. Prins Bernhard, bestaande uit drie kristallen vazen en een mand met Brusselsch kant, werd Dinsdag- middaa ten paleize Noordeinde aangeboden Het stoffelijk overschot van ir. A. van Donkelaar, die bij de ramp van de Lijster nabij Croydon om het leven kwam, is Dinsdag te Dordrecht ter aarde besteld. Aan de groeve Te Katwijk had Dinsdag de teraardebestelling plaats van den K.L.M.-mecanicien J. Verkerk, een der slachtoffers der ramp van de .Lijster" op Croydon. Zeer vele collega's on belangstellenden woonden de droeve plechtigheid bij

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1936 | | pagina 8