Geschenken voor het vorstelijk bruidspaar Der ^9a" !ri Waar de polsstok goede diensten bewijst. De jagermeesters met de meute tijdens de groote jacht, welke dezer dagen nabij Pipewell (Eng.) werd gehouden Den Haag in feesttooi. De Groote Kerk, waar het vorstelijk huweli, zal worden ingezegend, baadt des avonds in een zee van licht I In verband met de beèediging van Z. D. H. Prins Bernhard, welke Woensdag a.s. op het Malieveld te den Haag zal plaats vinden, werden ter plaatse repetities ge houden, waarvan hier boven een snapshot Pangeran Adipatl Arlo Mangkoenegoro Vil bracht Maandag een bezoek aan de regimenten grenadiers en jagers in het kamp Waalsdorp bij den Haag. Een snapshot tijdens het bezoek Een internationale jury zal na Nieuwjaar de Aalsmeersche kweekproducten keuren voor de groote jubileumtentoonstelling. Een kijkje in een Aalsmeersche rozenkai tijdens het .pluizen" Koning Leopold van België heeft te Antwerpen de diamant-tentoonstelling geopend. De vorst bezichtigt De drie schilderstukken, welke door de Nederlandsche kolonie te Dublin als huwelijksgeschenk aan Prinses Juliana en Prins Bernhard zullen worden aangeboden, worden door den consul- generaal der Nederlanden te Dublin, den heer I. R. A. Weenink (links), naar Nederland overgebracht Prof. N. van der Waay, oud hoogleer aar aan de Rijksacademie voor Beeldend* Kunsten, die te Amsterdam is overleden Het schilderij, voorstellende den doop van H. K. H. Prinses Juliana, hetwelk op de Prinses Juliana- tentoonstelling, welke op 30 December a.s. te Amsterdam geopend wordt, te bewonderen zal zijn Het Leger des Heils organiseerde Maandag in de hoofdstad een hulst takjesdag ten bate van de Kerst-uit- deeling aan arme gezinnen

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1936 | | pagina 8