Schoolschaaktournooi te Amsterdam. Een fraai verlichte gevel aan het Stroo- veer te Rotterdam, waar thans vele gebouwen versierd en verlicht zijn De doodenwacht. Het stoffelijk o/er- ichot van generaal von Seeckt opge baard in zijn woning aan de Lichten- steinallee te Berlijn H. K. H. Prinses Juliana en Z. D. H. Prins Bernhard luisterend naar de zanghulde op het Regentessepleln te den Haag tijdens de huldiging Dinsdagmiddag in de Residentie door de bij het Haagsche Comité aangesloten vereenigingen Jhr. dr. G. Beelaerts van Blokland (rechts), bruids jonker bij het vorstelijk huwelijk, verwelkomde Dinsdag te den Haag baron B von Cramm (midden) en baron A. von Cramm (links) Graaf C. Ahlefeldt. een der bruids jonkers bij het v lelijk huwelijk, in xijn hotelkamer j aankomst te den haag De eerste automatische beveiligings installatie in ons land is Dinsdag bij den onbewaakten overweg in den Rijksweg No. 32, Meppel Leeuwarden, in gebruik genomen. Ingenieurs der Ned. Spoorwegen bij de schakelkast Z. D. H. Prins Bernhard (links vooraan) maakte Dinsdag een ochtendrit te paard in gezelschap van luit. Romer (naast hem). Daarachter links Prins Aschwin en rechts graaf C. Ahlefeldt. Het gezelschap op de Wittebrug te Scheveningen Door het Amsterdamsch gemeente bestuur wordt aan de leerlingen van alle scholen in de hoofdstad een her inneringsmedaille uitgereikt, geslagen door 's Rijks Munt te Utrecht. De voorzijde toont de beeltenis van het vorstelijk paar. De keerzijde het wapen van Amsterdam De verlichte en versierde ingang van de Marinierskazerne te Rotterdam In de Militiezaal te Amsterdam is Dins dag het schoolschaaktournooi begonnen, dat door het Plaatselijk Comité voor Schaken onder de Jeugd georganiseerd wordt voor leerlingen van Lagere, M.U.L O. en Middelbare Scholen Eenige der Indische ge delegeerden die het huwe lijk van de Prinses zullen bijwonen, zijn Dinsdag door mmister-presi- ident dr. Colijn n audiëntie ontvangen De aankomst op het Regentesseplein te den Haag van het galarijtuig met H. K. H. Prinses Juliana en Z. D. H. Prins Bernhard voor de huldiging welke Dinsdagmiddag in de Residentie aan het vorstelijk paar en H. M. de Koningin gebracht werd Het geschenk der Friesche vrouwen voor H. K. H. Prinses Juliana. Een Friesch costuum met toebehooren, dat door een deputatie is aan geboden

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1936 | | pagina 8