Bloemencorso te Wassenaar. e Nijkerk is Woensdag een ruiterdag en concours hippique gehouden Een overzicht tijdens de prijsuitreiking aan de Neuderuiters uit Nijkerk Te Wassenaar organiseerde de Koningin Wilhelmina Vereeniging Woensdag een groot bloemencorso waarvan hier boven een snapshot De strijd in het verre Oosten. Een Japansch stuk ge schut wordt ge transporteerd, om in stelling gebracht te worden voor de gevechten nabi» Tientsin Nida Sentf, Olympisch zwemkampioene en Scheffer, Ned. recordhouder op de 100 meter borstcrawl, hebben zich verloofd De ontscheping van Japansche troepenafdeelingen n aankomst per oorlogsschip Sjanghai De Spaansche burgeroorlog. - Soldaten van Franco trekken langs de ver woeste gebouwen te Besaya Spa-Santander, dat door de terugtrekkende regeeringstroepen werd opgeblazen üe nieuwe burgemeester van Broek op Langendijk, de heer H. Schelhaas, e.is installatie Woensdag plaats vond, werd door de bevolking feestelijk ingehaald waarna hem een groote zanghulde werd gebracht Nog dagelijks arriveeren in Santander groote troepen afdeelingen der Spaansche nationalistische strijd krachten, welke door de bevolking hartelijk verwelkomd worden De bekende Amenkaansche schaak speler R Fine is Woensdag te Amster dam in het huwelijk getreden met mej. E. Th. Keesing. Het bruidspaar De -Kota Agoeng" van den Rotterdarnschen Lloyd, aan boord waarvan op den Indischen Oceaan brand is uitgebroken Vele bekwame figuren bij het boogschieten namen deze week te Windsor deel aan de internationale schietwedstrijden mei dit historisch wapen Japansche troepenafdeelingen voor Tientsin worden per trein naar de plaats van bestemming gediri geerd. Een foto bij het .inladen" der groepen 12IÏÏ3

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1937 | | pagina 8