Van het strijdtooneel in het verre Oosten. Het korps Rijdende Artillerie gaf een demonstratie ter gelegenheid van den Landstormdag welke Zaterdag Te Almelo is Zaterdag een groote Landstormdag gehouden. Een overzicht tijdens het défilé der te Almelo werd gehouden deelnemers voor de autoriteiten die zich voor het raadhuis hadden opgesteld Het nummer verspringen tijdens den tienkamp op de Amsterdamsche sintelbaan werd gewon» nen door Brasser. De athleet in actie Twee prominente figuren uit de Nederlandsche zwemwereld, Nida Senff en Stan Scheffer, gaven Zaterdag te Amsterdam hun verlovingsreceptie. De trainster van Nida, mevr. S. de Dood Koenen feliciteert het jonge paar Een spelmoment uit den wedstrijd Feyenoord Hermes D.V.S. tijdens het tournooi om den .Zilveren Bal", dat Zondag te Rotterdam werd voort gezet Het Rajputana-regiment uit Britsch-lndië is naar Hongkong vertrokken ter bescherming der Engel- sche onderdanen aldaar. De soldaten schepen zich met hun uitrusting te Calcutta in De burgemeester van Steenwijkerwolde en voorzitter van den Alg. Ned. Politie Bond de heer G. W. Stroink, doet den aftrap voor den voetbalwedstrijd welke Zaterdag in het Olympisch stadion te Amsterdam werd gespeeld tusschen het Ned. Politie-elftal en de Londensche politiemannen Aanvoerder Bergman van Blauw Wit neemt de trofee in ontvangst, waarop zijn club in den eindstrijd van het AroU beker tournooi te Amsterdam Zondag beslag wist te leggen Een aardig hoekje op de .Natova", de groote bloemententoonstelling der Nederlandsche Volkstuinders, welke Zaterdag in het R A.l -gebouw te Am sterdam is geopend Een der eerste origineele foto's rechtstreeks uit Sjang hai ontvangen, van de jongste gevechten. Japan- sche soldaten, het geweer in den aanslag, gereed om eventueele aanvallen van hun tegenstanders te be antwoorden

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1937 | | pagina 8