Vorstelijk bezoek aan Zeeland. Z. K. H. Prins Bernhard te Deventer 'Ms$ HÊ Een delegatie uit den Elzas en Lorraine heeft tijdens haar bezoek aan Parijs een krans gelegd op het graf van den Onbekenden Soldaat bij de Are de Triomphe MiSÉÈ! Het 4de halfregiment huzaren hield Maande op het Wechelerveld te Deventer oefeningen welke door Z. K. H. Prins Bernhard werden bijgewoond. Het voorbijtrekken der huzaren Na de plechtige onthulling van he Koningin Emma-monument te Midde burg door H. M. de Koningin, legger Zeeuwsche kinderen een krans nee aan den voet van het gedenk»*"* Op minzame wijze onderhield H. M. de Koningin zich met eemge Axelsche kleuters in hun typische kleedij tijdens het bezoek, dat de vorstin Maandag aan de landbouwtentoonstelling te Hulsl bracht H. M. de Koningin heeft Maan dag te Middelburg het Koningin Emma-monument officieel ont huld. De vorstin aanschouwt na de plechtigheid het mooie gedenkteeken Dr. J. M. van Dam, gedurende vele jaren lid der medische commissie van den K.N.V.B., is op 57-jarigen leeftijd te Den Haag overleden De Harlesden-Band, het muziekkorps van het Engelsche Leger des Heils, bracht Maandag een bezoek aan Den Haag, waar voor het stadhuis aan den waarnemend burgemeester een aubade werd gebracht De Belgische ambassadeur te Parijs, baron Kerkove de Deterghem, heelt bij de beeltenis van wijlen H. M. Ko ningin Astrid in het Belgisch paviljoen op de Wereldtentoonstelling een krans gelegd Z. K. H. Prins Bernhard woonde Maandag te Deventer de oefeningen van het 4de halfregiment huzaren bij. De Prins slaat in gezelschap van den garnizoenscommandant, luit.-kolonel J. J. van Diepenbrugge, de oefeningen gade Tijdens 't bezoek van H. M. de Koningin aan de landbouwtentoonstelling te Hulst werden aan de vorstin verschillende Zeeuwsche kampioenspaarden getoond

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1937 | | pagina 8