De agrarische afdeeling op de Utrechtsche Jaarbeurs. Te Den Helder heeft Dinsdag de eediging plaats gehad van dertig benoemde Marine-officieren. De mandant der Kon. Ned. Marine, admiraal T. L. Kruys, neemt een officieren den eed af Een felle brand brak uit in groote hout-opslagplaatsen te Nantes. Drie huizen werden eveneens een prooi der vlammen. Een der leden van de reddingsbrigade vond den dood. Brand weerlieden betrijden het vuur De heer A. P. Dekker, havenmeester van het vliegveld Eelde. is met ingang van 1 October benoemd tot chef der algemeene verkeersregeling in de lucht Tijdens de internationale wielerwedstrijden in het Olympisch stadion te Amsterdam werd de wereld- sprintkampioen der amateurs, Jef v d. Vijver, Dinsdag avond gehuldigd De bijen van een school te Amsterdam hebben in den afgeloopen zomer in hun kasten op het dak van het school gebouw een flinke honingvoorraad ver zameld. Thans is de oogst door de leerlingen begonnen De Najaarspaardenmarkt, welke deze week te Eist werd gehouden, trok veel belangstelling. Een overzicht De B. V.L. organiseerde Dinsdag te Groot Ammers een streekdag Boven: generaal-majoor H. de longh tijdens zijn rede namens Z. Exc. minister van Boeijen, die wegens ziekte verhinderd was aanwezig te zijn; onder: pantserwagens uit 's Hertogenbosch tijdens den rondgang over het terrein Bij het ernstig ongeluk In de haven van Stein (L.), waar tengevolge van het we; zakken van den kademuur een geheele transporttrein in het water verdwee- werd één persoon gedood en een zwaar gewond. De plaats van het ongelii Het spoorwegongeluk te Holz- heim bij Neuss heeft veertien dooden geëischt. Een overzicht tijdens de opruimingswerk zaamheden op de plaats des onheils De heer L. J. Lucasse, burgemeester van Reeuwijk, viert 10 September zijn zilveren burgemeestersjubileum Nederlandsche trekpaarden doen hun intrede op de Jaarbeurs te Utrecht, waarvan de agrarische afdeeling veel belangstelling trekt De stand der Centrale voor eieren e' pluimvee op de Jaarbeurs te Utrech'. V»elke door groote belangstelling uR- munt

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1937 | | pagina 8