Z. K. H. PRINS BERNHARD TE PARIJS. De 87-jarige Hertog van Connaught bracht deze week een bezoek aan het Engelsche Koninklijke Militaire College te Sandhurst in Surrey (Eng.) Het Nederlandsch Wegencongres hield Dinsdag een excursie naar de opening van het tweede gedeelte van den eersten Nederlandschen specialen auto snelweg, welke Dinsdag te Zoetermeer plaats had. Het walsen der gestabili seerde klei voor de fundeering van het nog niet opengestelde weggedeelte Voor het huis van den Duitschen Rijks- president, dat als woning voor Mussolini Is ingericht tijdens zijn verblijf te Berlijn, waait de Italiaansche vlag Het tweede gedeelte van den eersten Nederland schen specialen auto-snelweg Den Haag Utrecht is te Zoetermeer Dinsdag voor het verkeer opengesteld Mussolini begroet de leiders der Italiaansche kolonie bij r" r r»st aan hel Huis dèi Fascis Berlijn, waar de Duce Dinsdag tijdens zijn verblijf in da a hoofdstad een bezoek bracht De Brabant Grensrlt is dezen keer wegens het rijverbod in Nederland verreden in België. Eenige deelnemers onderweg In de omgeving van Esneux De rijstoogst op Java. De droge tijd wilde niet komen en daarom moesten op de enkele drogen dagen de bundels naar binnen worden gebracht. Een kijkje bij den oogst Z. K. H. Prins Bernhard heeft Maandag een bezoek gebracht aan het Neder- andsch Paviljoen op de Wereldten- oonstelling te Parijs. De Prins tijdens zijn bezoek De zoon van den verdwenen generaal Miller is in Parijs aangekomen om actief deel te nemen aan het onder zoek naar de geheimzinnige verdwijning De indoortraining der spelers en reserves van het Nederlandsch elftal als voorbereiding voor de ontmoeting tegen Frankrijk is Dinsdag te Rotterdam aangevangen. Door allerlei lichaamsoefeningen wordt de body fit gehouden Dichte drommen stonden langs den weg geschaard, dien Mussolini bij zijn aankomst te Berlijn volgde

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1937 | | pagina 8