De avonturen van Dik Trom worden op het oogenblik te Loosdrecht ver filmd. Een aardig detail uit de avon turen van .Dik"* zooals iedere jon gen ze kent De „Charter Day" te Epsom (Eng.) ging met uitgebreide ceremonieën gepaard. Een overzicht op het marktplein gedurende de plechtigheid tijdens de jaarlijksche Schotscfi athletiekwedstrijden te Londen Afdeelingen van hat Dultsche lager paradeeren voor Mussolini tijdens zijn bezoek aan Berliin Mussolini staande In de auto bij aankomst aan het oorlogsgedenkteeken Unter den Linden te Berlijn, waar hij een krans neerlegde Aan boord van den te Amsterdam in aanbouw zijnden flot tieljeleider .Tromp" is Donderdag een aanvang gemaakt met het plaatsen der kanonnen. Dreigend steken de monden van het drietal stuks dubbelloops-geschut over de verschansing De Hertog van Kent aanvaardde, als derde der golfspelende leden van de Engelsche Koninklijke Familie, het voor zitterschap van de .Royal and Ancient Club" Cor Wilders, back van het Neder» landsch elftal, is Donderdag te AnristC' dam in het huwelijk getreden met rnfli Nellie Scholten Doedelzakspelers luisterden deze week de jaarlijk sche Schotsche athletiekwedstrijden te Londen op Als het kermis Is te Volendam. - Een tweetal snapshots van de jaarlijksche groote kermis te Volendam, welke Donderdag is begonnen De nieuwe Lord Mayor van Londen, sir Harold Twyford, na zijn verkiezing in gezelschap van den aftredenden dignitaris, sir George Broadbridge

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1937 | | pagina 12