Slaat, an Pellenaari wonnen den 100 K M. koppel- wedstrijd In het Volodrome d'Hl»er te Parijs. Een moment tijdens de race. De renners in de bocht Bij de Ned. Scheepsbouw Mij. te Amsterdam is men thans bezig met den bouw van het nieuwe, voor de Stoomvaart Mij. .Nederland" bestemde, passagiersschip, waarvan de kiel reeds bijna voltooid is Meer dan 200 Amerikaansche oud-strijders, die een bezoek brachten aan de slagvelden in Frankrijk en België, arriveerden Dinsdag te Amsterdam. Het gezelschap verlaat het Centraal Station Door den afbraak van twee belendende perceelen Is de Martlnl-toren te Gro ningen thans ontmanteld, waardoor het aspect bijzonder verfraaid is De Hertog van Windsor bezichtigt tijdens zijn verblijf te Berlijn een der modelbedrijven in de Duitsche hoofd stad. De Hertog in gesprek met eenige arbeidsters Kapitein ter zee A. C. van de Sande Lacoste, commandant van Hr. Ms. kruiser -De Ruyter», is benoemd tot comman dant der Marine in Ned. Indië en zal <p 27 October a.s. het commando overnemen Dr. J. C Peters, oud-geneesheer der hofhouding van H. M. de Koningin, is op 63-jarigen leeftijd te Den Haag overleden «Moeder en kind». De constructie van deze beide Engelsche vliegbooten is uitermate geschikt voor het maken van lange tochten over zee, daar het kleine vliegtuig een deel van het traject door het grootere watervliegtuig op weg gebracht kan worden De nieuwbenoemde rechters der Lon- densche rechtbank zijn deze week officieel beéedigd. Gereld Dodson (links), de nieuwe griffier en rechter Beazley na hun beëediging Op verschillende scholen In Leeuwarden Is men thans be gonnen met het geven van onderricht in het telefoneeren. Tijdens de eerste les voor de leerlingen van de Huishoud school Voor vijf of voor elf maanden? De dienstplichtigen ven de nieuwe liehting komen onder de wapenen. Drukte voor de Rabenhaupt-kazerne te Groningen De Engelsche dames golfkamploen- schappen zijn te Worplesdon gehouden. Een der deelneemsters, miss Diana Fishwlck, in actie De kantonnale verkiezingen In Frank rijk. In een der zalen van het ministerie van Binnenlandsche Zaken te Parijs wachten de journalisten op den defini tieven uitslag De lijst van deelneemsters aan de Engelsche golf-kampioenschappen voor dames wordt door een der pretendenten naar den kampioenstitel met erltisch oog bestudeerd

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1937 | | pagina 8