De heer A. Veraart als «spuitgast» tijdens zijn demonstratieproeven tegen nachtvorst welke hij te Dordrecht hield In Musis Sacrum te Arnhem is een groote paddenstoelen- tentoonstelling geopend. Mevr. Boetje van Ruyven, één der bekendste mycologen in ons land, tijdens het beoor- deelen der inzendingen voor deze tentoonstelling ■m7i i Newmarket in Enge land staat thans weer in het teeken van de paardensport. Een snapshot tijdens een der interessante races De vijvers van het bekende nationale park «De Hooge Veluwe» te Hoenderlo zijn Vrijdag met de zegen afgevischt. waarbij een groote buit aan karpers en snoekbaars werd binnengehaald In verband met de geheimzinnige verdwijning van generaal Miller heeft de Een hoekje van de groote automobielententoon» Fransche rechter van instructie Laporte huiszoeking verricht In de villa van stelling welke te Earls Court (Eng.) wordt ga- generaal Skobline te Uzoir la Ferriere. Iijdens het onderzoek houden Sic transit .1 Van het eens zoo trotsche wereldberoemde zeilschip «Hertogin Caecille», dat vorig jaar bij Salcombe aan de Engelsche Zuid kust strandde, is thans nog een troosteloos wrak over Een jeugdig inzender op de groote paddenstoelententoonstelling in Musis Sacrum te Arnhem komt een fraai opgemaakte mand met diverse exemplaren aan het gebouw afleveren Het Chineesch - Japansch conflict. Japanscho soldaten in geestdriftige stemming bij een Chi neesch vliegtuig, dat gedurende de gevechten te Sjanghai werd neergeschoten Z. Exc. minister prof. dr. J. R. Slotemaker de Bruine bracht Vrijdag een be zoek aan de internationale tentoonstelling van werk van hedendaagsche com ponisten, welke in het Gemeentemuseum te Den Haag gehouden wordt

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1937 | | pagina 10