CHINEESCH-JAPANSCHE STRIJD IN CHINA. De motoren van het verongelukte K L M.-vliegtuig «Specht» zijn ter onderzoek door de deskundigen te Bandoeng op transport gesteld. Bovenstaande foto, genomen aan de kade te Tandjong Priok, toont duidelijk hoe deerlijk de motoren en schroeven gehavend werden Koning Gustaaf van Zwedan nam persoonlijk deel aan de groote herfst-jacht, welke te Berga bij Stock holm op de Koninklijke jachtterreinen werd gehouden De wedstrijd In het boter-bereiden vormde het hoogtepunt van de zuivel- tentoonstelling in Royal Agricultural Hall te Londen. Een snapshot tijdens den wedstrijd Een hoofdtooi ter lengte van 1.75 M. De Frangaise Anna Keiter is de gelukkige bezitster van deze lokken pracht Jhr. mr. H. A. Quarles van Ufford; secretaris van den Bond van eigenaren van Ned. Indische suiker-ondernemingen Is benoemd tot secretaris van den Ondernemersraad voor Ned. Indië De hevige regenval heeft de krijgs verrichtingen aan het Sjanghai-front in China ernstig belemmerd. Japansche artillerie in stelling op ondergeloopen land. Op den achtergrond cavalerie, welke zich slechts langzaam kan voort- bewegen Het concours postiche coittuie op de groote kappersten.oonstelling te Am sterdam eischte veel vaardigheid van cie Figaro's. Een der deelnemers in De tweede rolbascule-brug voor de overbrugging van de Oosterdoksluis te Amsterdam is Dinsdag na een geslaagd transport op de plaats van bestemming aangekomen en gemonteerd Japansche cavalerie tijdens haar op- marsch langs de rivieren in Noord China. De ruïne der platgebrande huizen is het teeken van de verwoesting, welke in de hardnekkige gevechten wordt aangericht Luit. kolonel F B A J. Jansen, com mandant van he- 22ste regiment infan terie, is benoemd tot kolonel, comman dant van het 7de regiment infanterie Het voor Zuid-Afrika bestemde kustvaartuig «Durness», te Heusden gebouwd, heeft Dinsdag op de Noordzee zijn proef vaart gehouden. Het schip zal op eigen kracht naar zijn plaats van bestemming vertrekken. De «Durness» op weg naar zee

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1937 | | pagina 8