De onrust in Pales tina. Een Mufti wordt bij het ver laten der moskee van Omar te Jeru salem door zijn aanhangers om ringd. Een too- neeltje uit de da96onlusten 96 Als bladeren vallen. Herfststemming in het stadspark te Maastricht Waar de wagens der üuitsche spoorwegen de geregelde reiniging ondergaan. De groote cylinder, het zgn. «dampbad» bij de spoorwegwerkplaatsen te Potsdam Opstandige Arabieien in hinderlaag bij de beschieting van Engelsche troepen tijdens de jongste onlusten in Palestina De pluimvee afdeeling op de Engelsche nationale zuivel tentoonstelling inO-ym- pia Hall te Londen, genoot veel be langstelling De Hertog van Gloucester bij aankomst aan het Middlesex sanatorium te Harfield, waarvan hij deze week de nieuwe gebouwen-complexen offi cieel opende Even beroemd als de Zuidlaarder markt zijn de Zuidlaarder «bollen», die er alleen dien dag te krijgen zijn. Het bakkersknechtje mag het één-dag-gebak naar de klanten brengen Het voorloopig Nederlandsch elftal speelde Woensdagmiddag te Rotterdam een oefenwedstrijd tegen de prof.-club Bournemouth uit de Engelsche derde divisie. Het moment, waarop het eenige doelpunt In deze ontmoeting door Nederland wordt gescoord Het Engelsche Royal Scots Greys Regiment is van Aldershot naar Hounslow overgeplaatst. De manschappen vóór het vertrek naar de nieuwe garnizoens plaats De Amerikaansche adjunct-marine attachés te Londen en Berlijn, de kolonels Furer en Guthrie, brachten Woensdag een bezoek aan de Ned. Scheeps bouw Mij. te Amsterdam, waar zij o.m. den in aanbouw zijnden flottielje leider «Tromp» in oogenschouw namen Op het stationsemplacement te Apel doorn is Woensdagavond een goederen trein in botsing gekomen met een locomotief, waardoor materieele schade werd aangericht. De beschadigde locomotief na de botsing

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1937 | | pagina 8