MANOEUVRES VAN HET NED. INDISCHE LEGER IN MIDDEN-JAVA. Engelsche cadetten brengen een saluut bij het Nelson-monument te Londen ter gelegenheid der herdenking van den 132sten verjaardag van den slag van Trafalgar, Nelsons grootste overwinning, die hem het leven kostte De ontvangst der deelnemers aan de jaarvergadering van de Alg R.K. Officieren- vereeniging door het gemeentebestuur van Amsterdam. Burgemeester dr. W. de Vlugt in gesprek met hoofdaalmoezenier Mgr. J Noordman en luit.-kolonel J. Boswijk, garnizoenscommandant te Amsterdam De vlucht van den Groot-Mufti uit Jerusalem. Een snapshot bij de aankomst van den Groot-Mufti te Beyrouth. Naast hem Colombani, directeur van den nationalen veiligheids dienst der Levant ie burgemeester van Amsterdam, dr. IV. de Vlugt, ontvangt een jubileum- flbum ter gelegenheid van het 25-jarig estaan van het Amsterdamsch Politie Muziekgezelschap, dat Vrijdag in ver- land daarmede een feestmarsch door de hoofdstad maakte De commandant en état major van Hr. Ms. torpedojager «Van Galen», welke te Sjanghai ligt ter bescherming der Nederlandsche belangen aldaar. Deze foto werd gemaakt op de Whangpoo, de rivierarm waaraan Sjanghai ligt Artillerie uitgerust met gasmaskers in ^telling op een weg in het Solosche, lijdens de groote manoeuvres in Midden lava door de II de divisie van het Ned. Indische Leger Het eerste plaatwalswerk in Nederland wordt thans gebouwd op ter relnen naast de Hoogovens te IJmuiden. Een overzicht van het graafwerk ten be hoeve van de betonnen fundeering Een kanon-affuit als barbiersstoel. Een kijkje achter het front in Noord China, waar een Japansch officier even tijd vindt om zijn haar te laten knippen Mr. Francis Lord Charlton Hodson werd in het House of Lords te Londen beëedigd als «Kings Counsel». De nieuwe dignitaris met zijn dochtertje, miss Anthea, bij aankomst aan het House of Lords Kemal Ataturk, de president van Turkije, woonde persoonlijk de herfst- manoeuvres In de omgeving van Smyrna bij. De president volgt door den kijker de bewegingen der troepen

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1937 | | pagina 10