DE VONDS» - ^RDENKING TE AMSTERDAM. De vertegenwoordiger van H. M. de Koningin, jhr. mr. dr. W. F. Röell, legt een krans bij Vondels graf tijdens de herdenkingsplechtigheid in de Nieuwe Kerk te Amsterdam Het bezoek van Koning Leopold van België aan Engeland. De vorstelijke gast in gezelschap van Jen Hertog van Kent bij het verlaten van Bucking ham Palace voor een rijtoer door Londen Twee vorsten ontmoeten elkaar. Koning Geoige van Engeland was oo het Victoria Station te Londen aanwezig ter begroeting van Koning Leooold van België bij diens officieel bezoek aan Engeland Het Chineesch-Japansch conflict. Over puinhoopen en ruïnes, waar eens huizen en gebouwen stonden, banen de Japansche troepen zich een weg bij hun hardnekkig offensief in Sjanghai De begratems van kolonel J. J van Santen, chef van den staf van het hoofdkwartier van het veldleger, had Woensdag te Den Haag plaats Achter de rouwkoets werd het paard van den overledene meegevoerd De chimpansee «Beppo» In den Haagschen Die rentuin heeft n speelgenoot ge kregen, waar mede hij reeds goede vrienden Bij Vondels standbeeld In het Vondelpark te Amsterdam werd Woensdag middag een herdenkingsplechtigheid gehouden. Een overzicht tijdens de rede van den dichter D. A. M. Binnendijk Commandant Thoreux van de «Nor- mandie»» (rechts) ontving deze week uit de handen van sir Malcolm Campbell den «blauwen wimpel», welken de «Normandie" behaalde bij het snel heidsrecord over den Oceaan In een smederij te Hedel ontplofte Woensdag een lasch-apparaa», waarbij een steenen schuur en de werkplaats geheel verwoest werden. Wonder boven wonder bekwamen de drie in de werkplaats aanwezig zijnde personen geen letsel De fabrieksschoorsteen nabij het vlieg veld Ostende, waartegen het Belgisch Sabena-vliegtuig met elf inzittenden te pletter vloog

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1937 | | pagina 8