NIEUWE VERKEERSVERBINDING V Weer een record, om te slaan. De piloot Moensch bij zijn voorbereidingen op Le Bourget voor zijn tocht naar Saigon Over den Ouden Rijn tusschen Aerdt (op den achtergrond) en Babberich wordt een brug gebouwd. Deze zal 185 meter lang worden en een schakel vormen in het verkeer tusschen den Gelderschen Achterhoek en het land van Nijmegen In de Alpen is de eerste sneeuw weer gevallen. Sommige bergwegen voeren reeds door de met het witte kleed geaccentueerde omgeving De verbinding met Zuid Amerika door de lucht. Codos bij zijn vertrek met de -Lieutenant Guerrero» van Le Bourget voor zijn poging om een snelle verbinding tusschen Parijs en Buenos Aires tot stand te brengen Wat niet verandert. Batavia vernieuwt zich, doch één ding blijft in het stadsbeeld behou den, n.l. de rij in de kali was- ischende waschlieden met hun waschplankjes De huiszoekingen naar wapenen en munitie worden In Frankrijk met onverminderden ijver door de politie voortgezet Een snapshot tijdens het onderzoek in een onbewoonde villa to Villemomble De Zweedsche keeper redt een moei lijke situatie tijdens den voetbalwed- str ijd Duitschland Zweden te Hamburg De sierlijke hoofdtooi der Catherinet- tes te Parijs wordt dezen keer ge ïnspireerd door de Wereldtentoon stelling 1937 Ook In Zuid Sumatra hebben ongekend hevige bandjirs vele menschenlevens geëlscht. Bij de brug over de Klinggi werden twaalf personen door het water meegesleurd en zij verdronken. De brug werd geheel vernield Aartshertogin Adelheid, de zuster van Otto van Habsburg, Aartshertog Eugen en Aartshertog Felix te Weenen, waar Aartshertog Felix op de militaire academie zijn studies gaat voltooien

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1937 | | pagina 8