OVERDRACHT VAN HET ERASMUS-BEELD Hetdoor Hildo Krop vervaardigde Erasmus- beeld Is Vrijdag namens de Ned. Regeer ing in den tuin van het Vredespaleis te Den Haag aan de Carnegie-stichting overge dragen. V.l.n.r.Z. Exc. minister prot. dr. J. R. Slotemaker de Bruïne, Hildo Krop, mr. C. Crommelin en jhr. mr. dr. H. A. van Kar nebeek, voorzitter der Carnegie-stichting De Hertog van Alva, de vertegen- J.. K. H. Prins Bernhard woonde Vrijdag in de woordiger van Franco bij de Engelsche groote zaal van den Dierentuin te Den Haag regeering, In zijn werkkamer te Lon- den derden Wegverkeersdag van de K.N.A.C. den bij De aankomst van Ramsay Macdonalds stoffelijk overschot in Engeland. Boven: de lijkkist wordt te Devonport van H.M.S. «Apollo» aan wal gebracht. Onder: de familieleden van den overledene op de kade tijdens de 4fopye fljech|igheid Als Kerstmis in aantocht is, heerscht er In de Engel sche postkantoren hoog spanning, daar er een lawine paketten voor de Britsche koloniën te ver werken is In de bakkerijen heeft men nu de handen vol werk om aan de traditioneel vraag naar de lekkernijen voor de komende feestdagen te voldoen Koningin Elizabeth van Engeland bij aankoff aan Empress Hall te Londen ter bijwoning" het liefdadigheids-ijsballet, dat er gegeven we De Kanselier der Nederlandsche Ordeteekenen, lult.-gen. Drijber heeft Vrijdag op het Departement van Financiën te Den Haag de Ridderdiploma's uitgereikt aan hen, die benoemd waren tot Ridders in de militaire Willemsorde. Luit.-gen. Drijber reikt het diploma uit aan generaal Snijders De jockey Feakes was onfortuinlijk In de race te Fontwell Park in Sussex. Het oogenblik, waarop paard en berijder ten val komen De eerste schreden worden gezet op het niet pad der beoefening van de ski-sport Op de Knorf»M"ts wordt nu druk getraind

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1937 | | pagina 16