De bewaking der internationale concessie in Sjanghai wordt streng gehandhaafd. Amerikaansche marine-soldaten herstellen de prikkeldraadversperring De beoelening der ski-sport is in hj Duitsche berggebied thans in vol!? gang. Een interessante opname uit I; ski-paradijs Dr. C. Knapper, chirurg van het Burger- ziekenhuis te Amsterdam, door wien Z K. H. Prins Bernhard behandeld wordt Historie herleeft. In het Muiderslot werd Maandagavond een reconstructie gegeven van een samenkomst van den «Muider- kring», waarvan hier- Een dorado voor skiërs. Een merkwaardige opname op '""'"moment3"''18 2000 meter hoogte in de besneeuwde Alpen <De onlusten in Beyrouth. Telkenmale komen heftige botsingen tusschen betoogers en politie voor. Een woelig tooneeltje tijdens een der demonstraties De belangstelling van het publiek voor het Burger- ziekenhuis in de Linnaeus- straat te Amsterdam, waar heen Z. K. H. Prins Bern hard na het auto-ongeluk werd overgebracht, werd door de politie in goede banen geleid Jhr. H. A. van Karnebeek, zoon van den Commissaris der Koningin in Zuid Holland, is Maandag te Den Haag in het huwelijk getreden met jkvr. A. J. Th. Pauw van Wieldrecht De auto, waarmede H. M de Koningin en H. K. H Prnises Juliana Maandagavond te Am sterdam arriveerden voor een bezoek aan Z. K. H. Prins Bernhard, na aankomst aan het Burgerziekenhuis Een me'kwaardige hulde in.... gloeiend staal werd den Braziliaanschen gezant, dr. Pedro de Moraes Barros Maandag gebracht tijdens zijn bezoek aan de machinefabriek Stork te Hengelo, waar tien dieselmotoren voor Braziliaansche vrachschepen in aanbouw zijn

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1937 | | pagina 12