Ir. M. H. Damme herdacht Woensdag zijn 121/,-jarig jubileum als directeur-generaal van het Staatsbedrijf der P.T.T., bij welke gelegenheid den jubilaris voor het hoofdgebouw der P.T.T. te Den Haag een muzikale hulde werd gebracht door de Postharmonie De Zuid-Afrikaansche gezant, dr. H. D. van Broekhuizen, is Woensji naar zijn vaderland afgereisd voor een vacantie van eenige maand* Luit.-generaal jhr. W Röell (rechts) deed den vertrekkende uitgele. «Voor het kind». Aan alle postkantoren in ons land worden thans weer de weldadigheidspostzegels en prentbriefkaarten tep bate van het misdeelde kind verkocht BlliifHi De adjudant van Z. K H. Prins Bernhard, kapt. J K. H. de Roo van Alderwerelt, kwam Woensdag namens Z. K. H. aan overste D. A. Camerling Helmont (links) Zijn gelukwenschen aanbieden mei het jubileum der Rijschool te Amersfoort De viering van het zevende lustrum der Indologen-ver- eeniging werd te Leiden inge zet met den intocht der reünisten De Fransche torpedo-jager „Volta" in het droogdok te Nantes, waar het gevaarte van nieuwt schroeven wordt voorzien, welke de snelheid van het schip nog zullen opvoeren Z Exc. minister H van Boeijen heeft Woensdag te Hilversum .Huize Avondzon het nationaal geschenk aan het Leger des Heils bij gelegenheid van het gouden jubileum, officieel geopend. De minister tijdens zijn rede. - Geheel rechts commandant Bouwe Vlas De Rijschool te Amersfoort vierde Woensdag het 80- jarig bestaan. Een overzicht tijdens de demonstratie met jonge remonte*paarden voor de talrijke aanwezige autoriteiten en gasten Te Schoonrewoerd had Woensdag de installatie plaats van den nieuwen burge meester, mr. A. J de Wolft Een overzicht tijdens de huldiging van den nieuwen burgervader voor het gemeentehuis Chautemps (links) en Delbos voor hun vertrek uit Londen om naar Frankrijk terug te keeren na hun bespreking me* de Engelsche regeering Dat was zwaar werk. Rust na de traditioneele «wall game» op het Eton College Dinant maakt zich gereed tot een hu'» aan Sax, den uitvinder ran de saxophoc' het instrument, dat vrijwel in 'e°* orkest thans zijn plaats heeft

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1937 | | pagina 8