DE STRIJD IN CHINA. Poor het winnen van de 25ste partij behaalde dr. Aljechin (met krans) Dinsdagavond In den Haagschen Dierentuin een voor dr. Max Euwe (links) onbereikbaar aantal punten en veroverde hiermede ten tweeden male het wereldkampioenschap schaken Dr. Aljechin wordt door zijn echtgenoote gefeliciteerd met het behalen van het wereldkampioenschap schaken na zijn overwinning in de 25ste partij In den Haag- schen Dierentuin Tommy Garraway, de Engelsche legef' kampioen-kok. demonstreerde der» week op de hotel- en restaurant-ten' toonstelling in Olympia Hall te Lond®fl zijn vaardigheid op culinair gebied De opmarsch der Japanners in China gaat met groote moeilijkheden gepaard, zooals bovenstaand snapshot duidelijk toont. Een afdeeling baant zich een weg door een onherbergzame streek Kerstpuddingen werden op het liet. dadigheidsfeest in het Maytair-hoielii Londen deze week bij opbod verkol voor verschillende liefdadige doeleinde Jonge leeuwtjes als speelgoed In het circus, dat deze week te Ouder-Amstel zijn tenten opsloeg De staftrompetters van het Korps Rijdende Artillerie, die aan de beide B.V.L.-avonden te Amsterdam hun mede werking verleenden, brachten Dinsdag een bezoek aan Artis Een bijna Middeleeuwschen indruk maakt bovenstaande opname van de verovering eener Chineesche stad in de nabijheid van Taiyuan door een afdeeling der Japansche infanterie De Justitie deed Dinsdag een inval in een perceel aan de Spuistraat te Am sterdam in verband met den juweelen diefstal in de Haringvlietstraat. De rechter-commissaris mr. B. de Gaay Fortman en de substituut-officier mr. A. S. de Muinck Keizer verlaten de woning Het Russisch Ballet van Monte Carlo onder leiding van den heer René Blum, broeder van den Franschen minister Leon Blum, zal van 8 tot 13 December te Amsterdam een reeks balletten uitvoeren. Een der scènes In het depót van de vereeniging «Tei- selschade» te Amsterdam is het ge schenk te bezichtigen, dat in samen werking met de vereeniging «Arbei Adelt» aan H. K. H. Prinses Juliana te' gelegenheid van de a.s. blijde gfi' beurtenis ter uitdeeling zal worden aangeboden

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1937 | | pagina 8