ALS KONING WINTER REGEERT. Koeien in de sneeuw. Een wintersch tafreel op den weg van Guilford naar Londen De boomen In de Paulus Potterstraat te Ai* sterdam worden van hun kruin ontdaan terwit» van de slanke lijn. Een arbeider bezig metht! snoeien van een der boomen Een reddingsbrigade bij haar droeven arbeid op de plaats van de spoorweg ramp te Castlecary in Schotland, waarbij vele slachtoffers te betreuren zijn De commissie voor het ruitertoerlsme van den A N.W.B. heeft Zaterdag te Den Haag de prijzen uitgereikt voor de prestaties tijdens den «rondrit te paard door Nederland 1937». Tijdens de uitreiking door den oud-voorzitter* thans eerelid van den A.N.W.B. den heer Edo Bergsma Bij de ernstige treinramp te Castlecary in Schotland werden 34 personen gedood en velen ernst gewond. Een triest beeld van de ruïne op de plaats van het ongeluk Mr. B. Ph. baron van Harinxma I" Slooten, wiens benoeming tot buè gewoon gezant en gevolmachtigd nister, te Brussel, tevens geaccredilf' bij het hof van Luxemburg, te wachten is Alle begin Is moeilijk. Dat ondervonden dedeelnemers aan de ski oefeningen voor cursisten der Ned. Rels- vereeniging, welke Zondag in de duinen te Overveen werden gehouden Soelmoment uit den voetbalwedstrijd welke Zondag te Nijmegen tusschen het Oostelijk elftal en de Engelsche club Reading werd gespeeld en in een over winning voor de gasten eindigde Koning Gustaaf van Zweden heeft te Stockholm wederom persoonlijk de Nobelprijzen aan de winnaars uitgereikt. De Fransche auteur Roger Martin du Gard ontvangt uit handen van den Koning den prijs voor literatuur Een bevederde microfoon-debutante op de Internatiou pluimveetentoonstelling «Avicorni» te Amsterdam tijder.s: speciale uitzending naar Ned. Indiè welke Zaterdag vij! Phohizender plaats had

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1937 | | pagina 8