De omlegging van den hoofdverkeersweg Noord-Zuid rondom Meppel maakte een spoor wegkruising noodzakelijk, waartoe een viaduct gebouwd werd en een nieuwe spoorlijn werd aangelegd Het onderricht op de Engelsche opleidingsscholen voor militairen is, zooals gebrui kelijk, zeer uitgebreid. Legerautoriteiten-in-den-dop tijdens een der lessen De grootste boogbrug van gewapend beton in Duitschland is gebouwd bij Hermsdorf in Thüringen over het Duivels- dal. Een der bogen is deze week voor het verkeer opengesteld Klaas Vaak laat ditmaal lang op z1 wachten. Even kijken of hij komtl De laatste partij van de schaakmatch tusschen dr. Euwe en dr. Aljechin vond Donderdagavond te Rotterdam plaats. Na de 40ste zet deelde dr.' Aljechin het comité mede dat hij deze partij gewonnen gaf, waarna de wereldkampioen gehuldigd werd De piloten, die straks de transatlantische machines voor den dienst tusschen Engeland en Amerika Paul Hindemith tijdens de repetitie ffj het Concertgebouw or kest te Amsle dam in gesprek met prof. dr. Will«'. Mengelberg zullen besturen, ontvangen thans te Croydon een speciale opleiding In het vliegen over den Als het nu maar vriezen wil. De laatste hand wordt gelegd aan den inganSj van het nieuwe terrein der Amsterdamsche IJsclub aan den Amstelveenschewe) Kees van Dongen bij de inrichting der tentoonstelling van zijn werken in het Stedelijk Museum te Amsterdam Snelvingerigen» aan het werk tijdens de voorwedstrijden voor de nationale typewedstrijden welke Donderdagavond te Amsterdam plaats vonden

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1937 | | pagina 8