DE VERJAARDAG VAN H. K. H. PRINSES JULIANA. H. M. de Koningin, die Zondag ter gelegenheid van den verjaardag van H. K. H. Prinses Juliana op paleis Soestdijk vertoefde, woonde des ochtends in gezelschap van het Prinselijk Paar den dienst in de Ned. Herv. Kerk te Baarn bij Een talrijke menigte omstuwde de auto, waarmede de Koninklijke Familie zich Zondagmorgen van paleis Soestdijk naar de Ned. Herv. Kerk te Baarn begaf Het nieuwe vlaggeschip der Java China—Japan-Lijn, de .Tjitjalenka", bij de Ned. Scheepsbouw Mij. te Amsterdam gebouwd, heeft Zaterdag op de Noordzee proefgevaren Tot besluit van den Zaterdag te Rotterdam gehouden vlootdag werd op het Prinsenhoofd een groot vuur werk afgestoken, terwijl eenige oorlogsbodems des avonds geïllumineerd waren Een aardig detail van het Zaterdag te Noordwijk gehouden bloemencorso Ajax nam de leiding in de kampioenscompetitie door een 2 1 overwinning op N.E.C., welke Zondag in het Ajax- stadion te Amsterdam werd behaald. Een spelmoment voor het doel der Nijmegenaren Z. K. H. Prins Bernhard dankt het bestuur der Baarnsche Rijvereeniging, welke Zaterdag de pony «Astrid" (midden) aan Prinses Beatrix ten geschenke heeft aangeboden Hr. Ms. kruiser „Sumatra1" vuurt een salvo af tijdens den Zaterdag te Rotterdam gehouden vlootdag De bekende athleet Frits de Ruyter won de 1500 meter, welke tijdens de de pauze van den voetbalwedstrijd Ajax-N E.C. in het Ajax-stadion te Amsterdam geloopen werd De verjaardag van H. K. H. Prinses Juliana werd te Baarn reeds Zaterdag gevierd. Het Prinselijk Gezin achter een der ramen van het paleis Soestdijk, waar de Baarnsche schooljeugd een bloemenhulde bracht De pony «Astrid'*, welke door de Baarnsche Rijvereeniging aan Prinses Beatrix ten geschenke is aangeboden, is Zaterdag door Z. K. H. Prins Bernhard in ontvangst genomen

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1939 | | pagina 14