DE WATERTENTOONSTELLING TE LUIK. Khe Sin Kie, de in Engeland zeer be kende tennisspeler, in actie tijdens de Britsche tenniskampioenschappen, welke te Bournemouth zijn gehouden Het zilveren jubileum der Indische Militaire Luchtvaartafdeeling zal op luisterrijke wijze gevierd worden, waarvoor in de afge» loopen weken geducht geoefend is. Een .Glenn Martin'-bommenwerper wordt op Tjililitan .bemand" Komend van Portland is een Engelsch smaldeel, bestaande uit oorlogsbodems van het laatste type, in de haven van Cherbourg gearriveerd. Een snapshot even na aankomst Caracciola, die aan de auto-rennen van Tripolis deelneemt, keurde tijdens zijn verblijf in Noord Afrika ook de .auto' van een der woestijn- bewoners De spelers van het Nederlandsch Elftal kwamen Vrijdagavond voor hun vertrek naar Zwitserland te Arnhem bijeen. Van der Veen beproeft zijn krachten op het groene laken, terwijl Stam en De Harder (rechts) belangstellend toezien Engelsche troepen-afdee- lingen, op weg van Palestina naar de Egyptiseh-Lybische grens, namen dezer dagen deel aan een parade voor de autoriteiten te Caïro. De soldaten op weg door de stad ,r. Koningin-weduwe Mary van Engeland woonde te Westminster een society- huwelijk bij. De vorstin in bewondering voor de bruidsmeisjes De internationale watertentoonstelling te Luik nadert haar voltooiing. Een overzicht van de werkzaamheden Alarm. De piloten snellen naar hun machines bij het bericht van .naderende vijandige bommenwerpers" tijdens de demonstraties der Engelsche luchtmacht te Duxford In de wolken. Een groep gevechtstoestellen der Engelsche luchtmacht in hooger sferen tijdens de uitgebreide demonstraties, welke te Duxford ge geven werden Het Nederlandsch Paviljoen op de internationale watertentoonstelling te Luik is bijna gereed. Het behoort tot de voornaamste gebouwen der expositie

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1939 | | pagina 6