HARINGVISSCHERS VAREN UIT TER VANGST. De eerste ploeg voor de haringvisscherij is Woens dag uitgevaren. Zes schepen verlieten de haven van Scheveningen op weg naar zee voor de vangst Het garnizoen te Apeldoorn deed Woensdag zijn feestelijken intocht in de stad en betrok de nieuwe Koning Willem lll-kazerne, waarbij het muziekcorps van het 1ste regiment wielrijders uit Den Bosch ter opluistering tegenwoordig was Albert Lebrun bracht deze week een offi cieel bezoek aan de Koloni ale Salon in het Grand Palais te Parijs. De pre- sidentbezichtigt de inzendingen De autoriteiten, die te Apeldoorn de overdracht bijwoonden van vier bazuinen aan het garnizoen, dat Woensdag zijn officieelen intocht deed. V.l.n.r.: burgemeester jhr. dr. Queries van Ufford, generaal-majoor A. R. van den Bent e* luitenant-generaal J. J. G. baron van Voorst tot Voorst, commandant van het Veldleger De conferentie der vier Scandinavische ministers van Buitenlandsche Zaken te Stockholm, inzake het Duitsche aanbod tot het sluiten van een non-agressiepact. Zittend v.lnj-.Munch (Denemarken) en Sandler (Zweden), staande: Erltko (Finland) en Koht (Noorwegen) te Amster- Woensdag een inbraak ge- waarbij verschillende waarde- roue voorwerpen gestolen werden Kolonel J. C. Pabst, inspecteur der militaire administratie te Den Haag, wien eervol ontslag uit den militairen verleend is Op het vliegveld te Hendon werden deze week uitgebreide oefeningen gehouden met het moderne Engelsche luchtafweer geschut. Een der stukken in stelling Een veertigtal taarten werd Woensdag aan de Boddaert-tehuizen te Amsterdam aangeboden namens de Ned. Banketbakkersvereeniging, in verband met de a.s. viering van .Moederdag". Het transport werd op orgineele wijze verzorgd De Sultan van Marokko woonde persoonlijk de paardenrennen te Casablanca bij, welke gehouden werden om den .Grooten Prijs van Marokko". De Sultan op de eere-tribune Bij zijn aankomst op Croydon werd Leon Blum verwelkomd door mr. Robert Levy (rechts)

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1939 | | pagina 10