Cayla, de gouver neurvan Madagas car, die zijn post gaat verlaten, nam officieel afscheid van zijn mede werkers. De gou- verneurtijdenszijn afscheidsrede in de plechtige bijeen komst, welke te Tananarive gehou den werd Aan den vooravond van het vertrek van de „Nieuw-Amsterdam". Een typische opname van het verlichte mailschip in de Wilhelminahaven te Rotterdam Generaal Noliet verlaat het Elysée te Parijs, waar hij president Lebrun bij diens aanvaarding van het tweede presidentschap voor zeven jaar wederom installeerde als Grootmeester van het Legioen van Eer De nieuwe hefbrug over den Ouden IJsel te Ter- borg is Donderdag door den commissaris der Koningin in Gelderland, mr. S. baron van Heem stra, officieel geopend, waarna de autoriteiten een wandeling over de brug maakten Een kranige sprong tijdens de Interacademiale wedstrijden voor vrouwelijke studenten, welke te Groningen worden gehouden onder auspiciën van den B.V.S.V. Kijken en breien. Toeschouwsters bij de interacademiale wedstrijden voor vrouwelijke studenten te Groningen weten dat goed te combineeren Hongarije en Majorca op de groote levensmiddelen tentoonstelling, welke in Horticultural Hall te Londen wordt gehouden ten bate van het West minster Hospitaal De Hertog en de Hertogin van Kent brachten een bezoek aan de groote levensmiddeiententoonstelling, welke in Horticultural Hall te Londen gehouden wordtten bate van Westminster Hospitaal De Prinsesjes Elizabeth en Margaret Rose van Engeland brachten deze week De Oost Pruissen-rit is begonnen. Een der deelnemers toont een bezoek aan den Londenschen dierentuin, waar zij zich kostelijk amuseer-' 2jjn behendigheid op een der moeilijke gedeelten van het J~~ parcours tijdens den eersten dag Londensche journalisten, acteurs en kunstenaars ontvangen onder m'litair toezicht op verschillende plaatsen in de Engel- sche hoofdstad dagelijks onderricht in het gebruik van wapenen. Aan schot

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1939 | | pagina 10