KONINKLIJKE BELANGSTELLING VOOR N.J.V.-MARSCH. H. M. de Koningin en H. K. H. Prinses Juliana Hebben een belangrijk deel van den N.J.V.-marsch, welke op Hemelvaartsdag te Den Haag werd ge houden, gade geslagen. De vorstelijke bezoeksters tijdens het voorbijtrekken der deelnemers De eerste .Hollandsche Nieuwe" is Woensdag te Vlaardingen door de .IJmuiden 490" aangevoerd en aan den afslag verhandeld. Voor den aanvoer was veel belangstelling De officieele eerste-steenlegging voor het nieuwe kantoorgebouw van de K.L.M. te Den Haag werd Woensdag verricht dóór mej. Pia Plesman, dochter van den directeur Na haar fraaie overwinning in het hoofdnummer van de .Varsity" werd de bemanning van de .Oude Vier" van Laga door enthou- siaste supporters met kransen omhangen Te Breda werd op Hemelvaartsdag een groot concours hippique gehouden, waar voor de liefhebbers veel te aenieten viel Op de fraaie Boschbaan te Amsterdam zijn op Hemelvaartsdag de traditioneele studenten-roeiwedstrijden, de .Varsity", gehouden De strijd tusschen de .Jonge Achten", welke werd gewonnen door Njord (vooraan) Een tweetal snapshots na de aankomst van Koning George en Koningin Elizabeth te Quebec in Canada, waar het Engelsche Koningspaar door minister-president Mackenzie King begroet werd (boven). (Radiografisch overgebrachte toto's) Norman Davis inspecteert zijn bagage bij aankomst te Parijs na den overtocht met de .Queen Mary" gemaakt ta hebben De regent van Tiandjoer, die in Nederland vertoeft, bracht Woensdag een bezoek aan Barneveld Raden T. A A Soeria Nata Admadja toonde voor den oluimveeteelt veel interesse Fijnproevers rond de eerste Holland- sche meuwe maatjesharing, die Woens dag aan boord van de .IJmuiden 490" te Vlaardingen .binnenviel"

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1939 | | pagina 4