-•-".f T» JU De Gilles uit Bin- che tijdens hun karakteristieke dansen, welke zij te Brussel voor H. M. de Koningin uitvoerden tijdens het bezoek der vorstin aan de Bel gische hoofdstad De 105de zitting van den Volkenbondsraad is te Genève begonnen. zitting Een overzicht tijdens de openings- Na afloop van de officieele ontvangst H. M. de Koningin ten stadhuize te Brussel, werd ter wille van de in het midden van het marktplein opge stelde kinderen door den koninklijken stoet een extra ronde over de markt gereden In den Koninklijken Muntschouwburg te Brussel woonde H. M. de Koningin Woensdagavond een gala-voorstelling bij. De vorstin verlaat de auto bij aankomst aan den schouwburg, (telegrafische foto) De auto van Koningin-weduwe Mary van Engeland, waarmede Dinsdag het ongeluk geschiedde, dat wonder boven wonder goed afliep, woi'dt van de plaats der botsing weggevoerd H. M. de Koningin met Z. M. Koning Leopold op het balcon van het paleis te Brussel tijdens het avondlijk défilé ter gelegenheid van het officieel bezoek der Nederlandsche vorstin In de open calèche gezeten, begeven H. M. de Koningin en Z. M. Koning Leopold zich naar het Brusselsche stadhuis voor de officieele ontvangst Op het beloon «en het stadhuis te Brussel neemt H. M. de Koningin in ge- zeischap van Z M. Koning Leopold en vele autoriteiten de hulde der in woners van de Belgische hoofdstad in ontvangst Het m s- .Koningin Emnla" van de Mij. .Zeeland" arriveerde Woensdag voor een tweedaagsch bezoek te Amsterdam De .Koningin Emma" is het nieuwe schip, dat bestemd is voor den dagdienst Vlissingen Harwich Ofschoon de Hooge Raad het nieuwe RAP. verbindend had verklaard, bleef Woensdag het meerendeel der .wilde bussen" rijden in afwachting van de maatregelen der politie Ir. J. Hidde Nijland, ingenieur bij het Werkfonds, is benoemd tot lid der directie van den Rijksdienst tot be strijding der werkloosheid

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1939 | | pagina 8