HET VERTREK VAN H. M. DE KONINGIN UIT BRUSSEL. Minister mr. M. P. L. Steenberghe opende Vrijdag te IJmuiden het nieuwe kantoorgebouw der Ver. van Reeders van Visschersvaartuigen en bezichtigde o.m. verschillende bedrijven De ramp van den Amerikaanschen onderzeeër „Squalus". De aankomst van den H. M. de Koningin keerde Vrijdagmiddag ven Haar be- Het vertrek van M. M. de Koningin uit Brussel. Staande in den trein neemt onze vorstin afscheid laatsten groep geredden te Portsmouth, de Amerikaansche marinebasis, na de 20ek aan België te 's Gravenhage terug. - De aankomst v__ 7 i .---u sensationeele redding op den bodem van den oceaan aan het station M* *°nln9 Leopold De traditioneele .ren naar de zee" had Vrijdag te Scheveningen weer plaats. Het water was 13 graden en er stond een frissche wind, doch de deelname was reeds vroeg zeer groot Z. K. H. Prins Bernhard neemt In de Willem lll-kazerne te Amersfoort de herinneringsmedaille in ontvangst, welke werd uit gereikt na afloop van den tweedaagschen militairen prestatietocht, waaraan de Prins deelnam Destremau in karakteristieke houding tijdens zijn partij tegen Hare in den Daviscupwedstrijd Engeland - Frankrijk te Wimbledon Dr. Maria Montessori (links) arriveerde Vrijdag te Amsterdam met een aantal deelnemers uitverschillende landen aan den 24sten internationalen opleidings cursus, welke te Londen gehouden wordt De generale repetitie van de .Aldershot Tattoo", bracht ook dezen keer weer een interessant schouwspel vol karakteristieke kleuren. Het ontwerp was dit jaar: Het bezoek van Koningin Elizabeth aan Tilbury in 1588 Schietoefeningen aan boord van H. M. S. .Repulse" als onderdeel der oefeningen van de Engelsche Home Fleet, welke thans gehouden worden

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1939 | | pagina 6