ATHLETIEKWEDSTRIJDEN TE AMSTERDAM. P fiafër - Een snapshot van den strijd achter groote motoren tijdens de internationale wielerwed strijden op de Rijswijksche wielerbaan, welke Tweede Pinksterdag werden gehouden Osendarp passeert als eerste de finish van de 100 meter tijdens de atletiek wedstrijden, welke Zondag op de Sintelbaan te Amsterdam werden gehouden Onder ideale omstandigheden werden gedurende de Pinksterdagen de wed strijden der „Goudsche Zeilweek" op de Reeuwijksche Plassen gehouden. Een fraai snapshot Op de Alkmaarsche grasbaan werden Zondag draverijen gehouden. tweetal deelnemers in een spannend duel N.E.C. behield haar kans op den titel in den strijd om het voetbalkampioenschap van Nederland door een 2 1 over winning op het bezoekende D.W.S. Een spelmoment voor het doel der Amsterdammers Dr. Max Euwe geniet van zijn kopje koffie in zijn partij tegen C. H. O. d'Alexander tijdens den schaakwedstrijd Nederland-Engeland, welke te Den Haag is gehouden De Zwitsersche keeper in actie tijdens den Zondagavond te Arnhem gn speelden' internationalen handbal» strijd Nederland—Zwitserland De voorzitter der afdeeling Den Haag van het Nationaal Jongeren Verbond, mr. Th. M. Bautz, heeft Zaterdag een krans gehecht om de beeltenis van wijlen generaal Snijders in het monument voor Land- en Zeemacht te Scheveningen Eerste hulp bij een denkbeeldige nood landing tijdens de jaar- lijksche padvinders bijeenkomst te Om men, waaraan een wedstrijd voor kader patrouilles verbonden De Duitscher H. Gunzenhauser (rechts) toonde zich de snelste man in den eindstrijd seniores 350 c.c. tijdens de motorwedstrijden, welke Tweede Pinksterdag te Valkeveen werden gehouden Een fraai overzicht der massale uitvoering van het Kon. Ned. Gymnastiek Verbond, welke te Arn hem is gehouden

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1939 | | pagina 14