DE EERSTE NIEUWE Ue internationale golfmatcn tusschen den Zuid Afrikaanschen kampioen Locke en den Engelschen kampioen Whitcombe te Coomb Hill in Surrey bracht heel wat bewonderaars van deze sport op de been. Een overzicht tijdens het spel van Locke Locke, de Zuid Afrikaansche golf. kampioen en Whitcombe, de Engelschs kampioen, in gesprek voor den aan* vang van den tusschen hen beiden gespeelden wedstrijd te Coomb Hill De aankomst van de uit Spanje terug* keerende Duitsche vrijwilligers te Cux* haven De deelnemers aan de auto-races te Zandvoorl waren Donderdag in de gelegenheid hun eerste trainingsronden op het circuit af te leggen Mr. J. A. F. R. van den Clooster, baron Sloet tot Everlo, werd Donderdag geïnstalleerd als burgemee ster van Duiven. De hulde der vaandelzwaaiers voor het gemeentehuis Rond Madrid herinneren de puinhoopen van stukgeschoten huizen en verlaten versperringen nog aan de jongste ge vechten, welke in de nabijheid der Spaansche hoofdstad geleverd werden ue eerste forel, die bij de opening van het nieuwe hengelseizoen werd buit gemaakt in het water van het Amster- De aankomst van Prins-regent Paul van Yugo Slavië en zijn gemalin Prinses Olga (op den achtergrond) op het Lehrter Bahnhof te Berlijn, waar Adolf Hitler ter begroeting aanwezig was '„Als haringen in een ton" verdrongen zich de koopers voor de „eerste Hol- landsche nieuwe', welke Donderdag te Scheveningen werd aangevoerd Op Montmartre hielden de Parijsche persfotografen onderlinge behendig heids- en snelheidswedstrijden, waarbij het „heet" toeging Het nieuwe geopend van fraai voorjaarsweer, kijkje aan den waterkant in het Amsterdamsche Boschplan

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1939 | | pagina 12