TREINONGELUK IN NORFOLK. Het reddingswerk van den Engelschen onderzeeër .Thetis". - Een luchtfoto van de plaats des onheils. Rechts op de foto onder scheidt men den achtersteven van de .Thetis", die juist boven water uitsteekt Links een drietal reddingsbooten Ter eere van het bezoek van Prins Paul aan Berlijn werd Vrijdag een parade gehouden in de Duitsche hoofdstad. De troepen defileeren voor Adolf Hitler en den Yugoslavischen gast De damesploegen van .Dordt", .Vliet", .Spaarne" en .Laak* (v.l.n.r.) tijdens den eindstrijd stijlroelen- vierriems gieken op den eersten dag der .Hollandia" wedstrijden te Alphen aan den Rijn .Gone with the Wind" werd winnaar in de nieuwelingen-klasse van het concours hippique, dat verbonden was aan de te Portsmouth gehouden Engelsche nationale landbouw- en veeteeKtentoonstelling Een passagierstrein, op weg naar Londen, botste op een overweg in Norfolk tegen een vrachtauto en derailleerde. Een luchtfoto van het ongeluk, dat verschillende personen het leven kostte Baldwin behoorde met zijn echtgenoote tot de belangstellenden, die in de Russische kerk te Londen het huwelijk bijwoonden van Prins Vsevolode van Rusland met Lady Mary Lygon Hr. Ms. flottieljeleider .Tromp" bracht dezer dagen een bezoek aan Oslo. De Nederlandsche oorlogsbodem aan de kade, waar het schip veel belangstelling had Een Fransche jager slaagde er dezer dagen in, een adelaar levend te vangen op den Pic de Grum. Het dier, dat ongeveer vier jaar oud is, heeft een vlucht van meer dan twee meter De seizoen-actie voor het gebruik van meer zuivelproducten is Vrijdag te Alkmaar geopend door den burgemeester, jhr. mr. F. H. van Kinschot, ter gelegenheid van het congres van den Ned. Bond van Boerinnen en andere Plattelandsvrouwen De nieuwe burgemeester van Middelburg, mr. dr. J. van Walree de Bordes, is Vrijdag plechtig geïnstalleerd. De nieuwe burgervader en zijn echtgenoote bij aankomst aan het oude stadhuis Ramsgate wordt de meest beveiligde plaats van Engeland, wanneer de nieuwe bomvrije schuil-galerijen meteen lengte van meer dan drie mijlen gereed zijn. Zij zullen 35 000 personen kunnen bergen en zullen van de meest moderne installaties voorzien zijn

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1939 | | pagina 12