PAARDENFOKDAG TE ROERMOND. Gilbert Denis, de Fransche piloot, die het snelheidsrecord Frankrijk Indo China verbeterde, bij zijn terugkeer te Marlgnano Een vijftigtal Fransche zee-officieren bracht Dinsdag een bezoek aan de Kool- Een origineele Indiaansche begroeting had plaats, toen het Engelsche Koningspaar op zijn reis door Canada hoven vliegtuigfabrieken te Rott.rd.tr- Het gezelschap tijdens den rond- aan bezoek brach, aa„ ee„ der kampen Ca|gary A|bcr,a gang Geoffrey Shakespeare, de parlementaire secretaris der Engelsche Admiraliteit, die in het House of Commons een verklaring aflegde betreHende de ramp van de -Thetis" Tijdens hun verblijf in Canada brachten de Koning en de Koningin van Engeland ook een bezoek aan de Rocky Mountains Ondersteund door bereidwillige handen verlaat Paderewski, de beroemde Poolsche pianist, den trein te Parijs, waar hij uit Amerika arriveerde voor herstel van gezondheid De Zuid Afrikaansche gezant, dr. H. D. van Broekhuizen, in gezelschap van zijn dochter, die Dinsdag te Den Haag in het huwelijk trad, bij aankomst aan het kerkgebouw Het concours-hippique voor landbouw- paarden, dat deze week voor de leer lingen der Fransche landbouwschool te Grignon gehouden werd, telde menig vermakelijk intermezzo In draf voor de jury. Het prachtig vierspan, dat den eersten prijs behaalde op den te Roermond gehouden Midden Umburgschen Paardenfokdag rva oen aanslag op ae ner- togin van Kent. Ledwedge Vincent Lawlor, die hetschot op de Hertogin loste, wordt na het verhoor op het politie bureau per auto weggeleid De pianist Cor de Groot vertrok Dins dag per K.L.M.-vliegtuig naar Ned. Indië voor het maken van een tournee. De heer De Groot neemt afscheid van zijn echtgenoote Het zilveren Jubileum van de luchtvaart afdeeling van het Ned. Indische leger. Een der hoogtepunten van hel feest vormde de .luchtdag" te Bandoeng. Een kijkje op de officieele tribune op het vliegveld Andir tijdens de demonstraties der vliegers

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1939 | | pagina 8