dCaaióie dï&Aickbw Werd veehouder door vriendin bestolen? DE 20-DAAGSCHE DER SPOORWEGEN 35 jaar Pesie's Bad amersfoortsch dagblad Zijn vrouw mocht het niet weten Wielrijder aangereden en ernstig gewond Feestelijke viering van het honderdjarig bestaan GROOTE REVUE IN TIVOLI PSYCHOTECHNIEK BIJ DE SPOORWEGEN De aanvaring van de O-l 0 en de Sumatra „ARTIS" BLIJFT BEHOUDEN Italiaansche wapens in Spanje Japansch ultimatum Jubileum Pesie's Bad t Neemt thans een abonnement en profiteert van dit heerlijke bad SCH00NSPRINGEN BOB DENNE- B00M EN HAN HAVERMAN Polowedstrijd A.Z.&P.C.I-A.Z.I Amsterdam afdeeling advertentie-bureau telefoon nos. 513 en 66 plaatsing van adver- tentiën in alle bladen zonder prijsverhooging Ie BLAD PAG. 3 AMERSFOORTSCH DAGBLAD f DONDERDAG 8 JUNI 1939 AMSTERDAM, 8 Juni OP de tafel voor cle rechtbank lagen drie eenvoudige sigaren kistjes, verpakt in bruin papier en voorzien van plechtige lakken. In die kistjes bevond zich het geld, dat de Groningsche vrouw. Svbrigje V. op 6 April j.l, uit de safe die haai bejaarde vriend, de Groningsche vee koopman B., bij een groote bank hier ter stede bad gehuurd, had mee genomen. Bijna f45.000 in bankpa pier, w.o. vier en veertig bankbiljet ten lagen vanmorgen op de groene tafel en nauwkeurig las oen der rechters de nummers op, die door een opperwachtmeester werden ge controleerd. De vrouw, die op 6 April met haar vriend B. te Amsterdam logeerde, had zijn safesleutel weggenomen; was naar de bank gegaan en met f45.000 ver dween zij naar Groningen, waar zij woonde, in gezelschap van haar jongen vriend M., dien zij in Amsterdam had ontmoet en dien zij ook vanuit Gronin gen kende. Het geld werd teruggevon den in een safe te Oude Pekela, waar de vader van den jongen vriend M. het op diens verzoek had opgeborgen. Zoowel Svbrigje als haar vriend M. werden gearresteerd. „En wat is uw beroep?" wilde de pre sident van Sybrigje weten. „Geen beroep, zegt zij, in tegenstelling met de. voor haar minder aanvaardbare omschrijving in de dagvaarding. En bekent u het ten laste gelegde? Geen sprake van. zegt de vrouw met klem. Dan komt de oude vriend van Sybrigje voor het getuigen hekje., B. is ruim-zes en zestig jaar en hij is.een beetje doof. Aan vankelijk an twoorat--hfr vrijwel fluiste rend en hij verstaat herhaaldelijk de vragen van den president niet. „Dat körht door de zenuwenzegt B. Dat hoeft niet, want uw 'geld is te recht, hier ligt hét. Inderdaad verstaat getuige na een blik op zijn geld, den president veel beter. Hij vertelt dan, dat.hij een verhouding met Sybrigje had. Op haar verzoek was hij met haar een paar dagen naar Am sterdam gegaan.. Sybrigje had' gezegd: neem je geld maar mee. dan huur je in Amsterdam een safe. dat is veiliger. Pres.: Waarom veiliger? Getuige (aarzelend): Dan konden mijn vrouw en kinderen er geen beslag op leggen, want ik wilde later met Sybrigje trouwen. •Een paar dagen later- had het tweetal een kamer in een pension betrokken. Op den ochtend van 6 April was Sybrigje yroeg opgestaan en uït gegaan om een boodschap te doen. Weldra miste get. zijn sleutels, die een paar uur later in een enveloppe werden .terugbezorgd. Er was een briefje bij: „Lieve Piet. ik ga naar Groningen terug, het bevalt me niet langer in Amsterdam, ik heb bet geld. dat. .ie me gegeven hebt. opgehaald uit 'do kluis. Als je meer inlichtingen wilt hebben, kon dan maar naar Groningen... Mr. van Tuvll: Hebt u baar bet geld niet getreven om uw familie een bak te zetten'' Het is wel vreemd, dat Svbrigje u besteelt. TT hebt al lape een'verhouding met baar pn zij had al' jarenlang een bron van inkomsten aan u. En wanneer zii' u besteelt, slacht zij eigenlijk de kip mét de gouden eieren. Als u haar. het geld had ge geven. zoudt u uw familie een hak hebben gezet en haar een weldaad hebben bewezen. De rentenierende veehouder, die naar zijn zeggen door Sybrigje was bestolen, wordt danig aan den tand gevoeld. Verdediger, mr. 'Pauwels: Hoe dacht u uw vrouw te bewegen om te scheiden? Getuige had dat nog niet nauwkeurig overlegd... Als je het in beslaggenomen geld te rugkrijgt, voegt cle officier Pietér B. toe, dan moet je maar zoo gauw moge lijk naar Groningen terug gaan, er zijn hier ook meisjes, die dol op geld zijn et' dan moeten wc liet maar 'weer op zoeken, Bij het slot verhoor vertelt. Sijbrigjc. dat het plan om naar Amsterdam te gaan was uitgegaan van Pieter B. Het tweetal zou een etage huren in de hoofdstad en later tróuwen, Drie jaar geeischt De officier van justitie mr L. d e B I é- court. schetste de omgeving waaruit Sybrigje voortkomt. Uitvoerig beschreef spr. het berooversmjlieu en in dit „chnr manie en intelligente" gezelschap vèr- keerrle'ook Sybrigje. F/r is toen reeds jaren geleden een einde gemaakt aan fie practijken van déze bende, die'in gerekend werd toon. spr.officier van justitie te-Leeuwarden was. Ook Svbrig je werd toen gearresteerd en veroor deeld,- Herhaaldelijk verdacht men haar van bproovingen. En thans dit geval. Een echt beronvingsgpval. Voor een' Gro ninger hoer 45,00.0 weggeeft moet er heel wat gebeuren. I-Iij heeft dan ook hier ter zitting niet klem verklaard, dat hij haar het geld niet had gegeven Spr. achttp.de fenlaste gelegde diefstal bewezen Een zware sl ra f moet aan deze vrouw worden opgelegd. Spr. vorderde drie jaar gevangenisstraf. Tevens requireerde hij teruggave van het geld aan B. f Be verdediger mr." F r a ti qo i s Pau wels beoordeelde zijn cliënte heel an ders: deze Lang niet domme vrouw, die 'wee kinderen hoeft te verzorgen, wilde een groote verandering in haar leven brengen, zij wilde trouwen met den rij ken boer,, Pieter B., die veel van haar hield, en dien zij reeds jaren kende. La ter veranderde zij haar plannen weer, nadat B. haar ƒ45.000 ten geschenke had gegeven ging de vrouw terug naar Gro ningen omdat zij haar jonge leven niet aan den ouden B. wilde binden. Thans houdt de oude boer vol. dat hij het geld niet heeft gegeven, maar niets bevestigt zijn verklaring. Evenmin blijkt ergens uit. dat de vrouw onwaar heid spreekt, integendeel haar verklarin gen zijn zeer aannemelijk. Er is in ieder geval een dubium in deze zaak en daar om zal verd. moeten worden vrijgespro ken. PI verzoekt do rechtbank verd. on- middelliik in vrijheid te stellen. De officier verzette zich tegen de in williging van het verzoek, dat daarna door de rechtbank word afgewezen. AMSTERDAM, 8 Juni. Van morgen te ongeveer negen uur reed een zèstienjarige fietsjongen op de Leidschegracht. Hij reed niet be paald Op de juiste wijze over den weg en om op de brug over de Kei zersgracht te komen, nam hij een groote bocht naar links. Door zijn verkeerde manoeuvre raakte hij met het verkeer in den knoop, hij begon te slingeren en reed ten slot te tegen cle linkerzijde van een pas- seerende auto op. Hii smakte tegen cle straat .en bleef bewusteloos lig gen. De G.G. en G.D. vervoerde den jongen met een hersenschudding naar het. Binnengasthuis. LID CENTRALE RAAD VAN BEROEP 'Tot lid van den Centralen Raad van Beroep te Utrecht is benoemd mr. H. L. H oogenhuis thans voorzitter van den Raad van Beroep (sociale verzekering) te Roermond. Men schrijft ons uit Utrecht: IN aansluiting op de onlangs ge dane mededeeiingen betreffende de feestelijke herdenking van het eeuwfeest, der Nederlanclsche Spoor wegen, door'dé Directie georgani seerd,- kan, naar wij thans verne men, nog het volgende worden be richt. De feestvierende leden van het geheele spoorwegpersoneel met. hun echtgenooten, in totaal 60.000 personen, zullen in het tijdvak van vier. weken, aanvangende:den 25en September a.s. gedurende de eerste 5 dagender weeH iedcren dag in groepen, van 3000 van het geheéle land uit per trein naar Utrecht, als zetel der Maatschappij, worden ver voerd, om aldaar feestelijk ontvan gen te worden. Het feest duurt dus 20 dagen en ontleent daaraan de kernachtige en tevens sportieve benaming van „de 20 daagsche." Deze „20 daagsche" zal voor iedere groep van deelnemers worden ingezet met een feestelijk onthaal in den voor middag in een daartoe in te richten feestgebouw, waarvoor een nieuw te bouwen zeer ruime garage np de Croe- selaan te Utrecht, van de gemeente ge buurd zal worden. De route derwaarts zal, veranderingen voorbehouden, gaan langs het Stationsplein Leidscheweg. In het feestgebouw zal, na een toe spraak door cle Directie, een koffiemaal tijd worden gebruikt, opgeluisterd door een strijkje van Spoorwegpersoneel. In den namiddag zullen cle deelnemers worden gesplitst in twee groepen, elk an 1500 personen. De cene groep gaat naar Tivoli ter bijwoning van een revue; de andere groep maakt een tocht per autobussen door de provincie. De groote Spoorweg-Revue is geschre ven door de bekende publiciste Peggy van Kerkhoven, terwijl cle ailgeheele leiding in handen is gelegd van den niet minder, bekenden Kommer Kleyn. De décors en costumes worden ont worpen door Joop Geësink, terwijl Max Takvoor de muzikale illustratie en voor de leiding van het orkest zorg draagt. Wat de rolbezetting van deze speci aal voor dit. doel geschreven revue, die den voorloopigen titel draagt „Van Di ligence tot Diesel" betreft, zijn nog on derhandelingen gaande. In ieder geval zullen Louis Davids, Corrie Vonk, Wim ICan en vele andere prominenten hoofd rollen vervullen. De autotocht door de Provincie gaat langs de mooiste punten van bet ge west via de drie Hoofdaclministratiege- houwen, cle Singels, Maliebaan, het Hoo- gelandschfe park, cle Bilt, Amersfoort- sche straatweg, Laan 1914, Lo'usderliei- de, Quatre Bras, Zeist, de Bill, Utrecht. Maliebaan .Nachtegaalstraat, Tivoli. Al daar aangekomen, vindt een cbanee: ment plaats in dezen zin. dat deernen die do revuevoorstelling hebben bijge woond,. den zelfden rondrit per auto bussen zullen maken, en zii, die dezen- rit hebben gedaan, de onnieuw op te voeren revue zullen bijwonen. Wij twijfelen niet, of dit grootsch op gezette feest zal, waar naar wij ver wachten ook de gemeente niet zal nalaten- de feestvierenden na afloop der festiviteiten vanwege de Directie, een alleszins waardig onthaal te be reiden en tevens gelet op de omstandig heid, dat ook hef personeel en oud-per soneel te Utrecht hunne kameraden het verblijf aldaar, ten zeerste zullen ver aangenamen, nog vele jaren in waar devolle herinnering van het, personeel blijven voortleven. Daartoe zal zeker ook iri niet geringe mate bijdragen het fe.it, dat elk der deelnemers een bijzon der aardige verrassing in den vorm van een geschenk zal worden be reid. Waarin dit bestaan zal, mo gen -wij om het doel niet voorbij te streven niet verklappen. Ten slotte zij nog medegedeeld, dat ook voor de gepensionneerden en op wachtgeld gestelden het eeuwfeest niet onopgemerkt voorbij zal gaan. Daaromtrent zijn de voor bereidingen nog in vollen gang en kunnen t.z.t. de noodige publicaties worden tegemoet gezien." Een nieuwe waarborg voor de veiligheid van het railverkeer In navolging van reeds meerdere groote bedrijven in ons land zal men in de toekomst ook voor een betrekking bij de Ned. Spoorwegen aan een psychotechnisch onderzoek onderworpen moeten worden. Vooral voor hen, die bij de veilig heid van het spoorwegverkeer be trokken zijn, acht men een onder zoek naar de bijzondere psychische eigenschappen van groot belang. Voor de keuringen zullen z.g. psy chotechnische tests worden ge maakt, die aan de practijk moeten worden getoetst. Daarvoor zullen een aantal van hen, die de onder havige betrekking reeds bek-leeden, aan een onderzoek worden onder worpen. Dr. J. Luning Prak te den Haag is met deze werkzaamheden waarmee weer nieuwe waarborgen voor de veiligheid van Neerland's 'grootste vervoerbedrijf verkregen zuilen worden belast. Het ongeluk gebeurde tijdens een lanceeroefening VGRAVENHAGE, 8 Juni. In aansluiting aan het reeds gemelde omtrent de lichte aanvaring tus- schen de O-10 en de Sumatra kan omtrent, de oorzaak en de gevolgen van bel ongeval nog het volgende worden medegedeeld: Tijdens een lanceeroefening kwam de Sumatra dicht bij de onderzeeboot, waar. door deze heeft moeten wegduiken naar grontere diepte. Toen is de boot tijdens het wegduiken in lichte aanraking ge weest met-de Sumatra, waardoor zii snel ler naar beneden is gedrukt en heeft een •«ehroef van de Sumatra het mijnentuig van de duikboot weggpslagen. Omtrent de aangerichte schade is gebleken, dat deze niet van ernstigen aard is. De plaatijzeren omkastinp van de navigafiebrug en honger ge legen deelen, als het mijnentuig en'de stutten waarop bet rust. de machine- telegraaf, het hekwerk van de brug en de radio-antenne zijn ontzet. Hel druklichaam is echter niet geraakt. De O-10 is op eigen kracht voor de ha- en gevaren en daarop met een sleep boot naar binnen gehaald. De stuur- hoqrdschroef was n.l. niet meer bruik baar, omdat een stuk staaldraad van het mijnentuig daarin was gedraaid. Gelijk gemeld hebben persoonlijke on gelukken-bij dit overigens onbeteekende ongeval niet plaats gehad. AMSTERDAM, 8 Juni. In de vanochtend in een der zalen van „Artis" gehouden vergadering van houders van 3 pCt. eerste hypothe caire obligatiën ten laste van het Koninklijk Zoölogisch Genootschap, „Natura Artis Magistra" waren aan wezig 21 obligatiehouders of hun gemachtigden, vertegenwoordigende de houders van 588 obligaties van 1.000 en 33 obligaties van 250 tezamen recht gevende op 595 stem men. De vergadering werd gepresideerd door den voorzitter der trustee, de Ne- derlandsche trusL maatschappij N.V. den heer dr. A. F. van Hall. In zijn openingswoord zeide de heer van Hall, dat de trustee er, na al het in de vorige vergaderingen gesprokene, geen behoefte aan gevoelt daaraan nog veel toe te voegen. Het aannemen van het voorstel zal evenwel afhankelijk zijn van het besluit van den gemeente raad van Amsterdam van Gedeputeerde Staten van Noord Holland. De trustee heeft redenen aan te nemen, dat de zaak van die zijde in orde zal komen. Mr. I. Bunker, sprekende namens een groep obligatieho,aders zeide in de eer ste plaats zijn dank te willen betuigen aan den trustee voor zijn bemoeiingen tot het verkrijgen van een oplossing, welke aanvaardbaar zou zijn voor obli gatiehouders en het voortbestaan van het genootschap zou verzekeren. Hoewel sprekers cliënten geen vol ledige bevrediging hebben verkregen, zullen zij dit voorstel aanvaarden, daar zij steeds tot concessies bereid waren, die het behoud van artis zouden ver zekeren. Namens hen wons^hte spreker de vergadering thans aan td'.bevelcn het voorstel van don trustee te steunen. Spr. besloot met een heilwcnsch voor den groei en bloei van het genootschap en gaf in overweging de besprekingen te bekorten en het voorstel zoo mogelijk bij acclamatie aan te nemen. Vervolgens werd bij hoofdelijke stemming met algemeene stemmen het voorstel aangenomen van de debitrice haar tegen betaling van een bedrag van 740 per obligatie van 1000 en van 185 per onder obligatie van 250 te ontslaan van alle verplichtingen uit hoofd van de obligatielecning 1895. Het genootschap verplicht zich uiter lijk 30 Augustus a.s. bij den trustee, als vertegenwoordigende en ten behoeve van de obligatiehouders, een bedrag van f 1.097.420 te storten. BUITENLAND Chamberlain acht het Britsch- Italiaansch accoord niet geschonden LONDEN, 8 Juni (Reuter). In ant woord op een reeks vragen betreffende de in Spanje achtergelaten Italiaansche wa pens, zeide Chamberlain in een lange ver klaring, dat dc Britsche regeering, na alle omstandigheden in aanmerking Ie hebben genomen, niet voornemens was slappen te ondernemen bij de Italiaan sche regeering. tenzij de toestand door nieuwe ontwikkelingen grondig zou wor den gewijzigd. Chamberlain achtte hel Britsch-Ttaliaansche accoord niet ge schonden. Het hoofddoel van de uitwisseling van nota's voorafgaande aan hel Britsch-Ita- liaansche accoord was. naar Chamberlain er nog aan toevoegde de mogelijkheid uit te schakelen, dat de Spaansche regec- ring er toe gebracht zou kunnen wor den bases aan te bieden, waar oorlogs materiaal onder Italiaansch toezicht zou kunnen blijven. Uit do beschikbare be richten bleek, dat, het voornaamste doel met. de terugtrekking der Italianen was bereikt. SENAAT VAN DANZIG NEEMT GEEN DEEL aan Sacramerits-processie DANZIG, 8 Juni. (Havas). Voor het eerst neemt vandaag de Senaat van Danzig geen deel aan de processie, welke ter gelegenheid van den Sacraments dag wordt gehouden. De vermoedelijke roden hiervan is de houding, welke het officieelc orgaan van het Vaticaan, de Osservaforc Romano, heeft aangenomen ten aanzien van Danzig. SJANGHAI, 8 Juni (Reuter). De Ja- pansche autoriteiten hebben een nieuw ultimatum overhandigd aan de Britsche autoriteiten van de concessie te Tientsin. De Japanners dreigen een versperring op te werpen en de concessie geheel te isoleercn, wanneer de vier Chineezen, die beschuldigd worden Tsjeng Sji Kang té hebben vermoord, niet binnen twee dagen worden uitgeleverd. Do woordvoerder van het Japansche ministerie van Marine te Tokio heeft medegedeeld, dat in het vervolg geen be kende lijnschepen meer zullen worden aangehouden en onderzocht door Japan sche oorlogsbodems. Zwemwedstrijden voor dames In verhand met het 35-jarig bestaan van Pesie's Bad werden hedenmorgen in de zweminrichting wedstrijden ge houden voor de dames van de ochtend- zwemploeg 1011 uur. Deze wedstrijden bestonden uit 25 Meter schoolslag, 25 M. rugslag, 25 Meter behendigheidszwem- incn en touwtrekken. Voordat de wedstrijden, welke een zeer geanimeerd verloop hadden, begon nen, bood Mevrouw Toonen namens de dames een origineel huldeblijk aan de Directie aan. De heer Jan Pesie, die mede namens zijn broer dankte voor deze aardige geste zeide zeer getroffen te zijn voor dit onverwachte cadeau. Hierna namen de wedstrijden een aanvang, waarvan de resultaten als volgt zijn: 25 Meter schoolslag: 1. Mevrouw Beckers 27 4/5 sec. 2. Mevr. Steenheek 28 4/5 sec. 3. Mevr. Buket 30 1/5 sec. 4. Mevr. van Houten 31 sec. 5. Mevr. van Wijngaard 31 3/5 sec. 6. Mevr. Hamburger 32 sec. 25 Meter rugslag: 1. Mevr. Steenbeek 30 sec. 2. Mevr. Beckers 30 2/5 sec. 3. Mevr. Kole 31 2/5 sec. 4. Mevr. Voorn 33 sec. 25 Meter behendigheidszwemmen: 1. Mevr. Steenbeek 45 sec. 2. Mevr. Buket 47 sec. 3. Mevr. v. d. Wijngaard 47 3/5 sec. 4. Mevr. Beckers 52 2/5 sec. Touwtrekken: 1. Mevrouw van Smaalen. 2. Mevr. Hamburger. 3. Mevr. Veltkamp. Na afloop reikte de heer L. H. J*. Pesie de prijzen, welke bestonden uit taarten en bonbons, met een toepasselijk woord uit, WIEGMINK IN TRAINING De N.T.C. van de K.N.A.U. heeft, de A.A.V.-er Wiegmink na zijn succes van j.l. Zondag te Utrecht behaald in het hoogspringen, uitgenoodigd de wekelijk- sche Stadiontraining in Amsterdam te komen meemaken. GENERAAL PERSHING IN FRANKRIJK HAVRE, 8 Juni (Havas). Generaal Pershing is te Havre aangekomen. De 79 jaar oude generaal zal in Frankrijk de graven van de Amerikaansche sol daten bezoeken en in October naar de Vereenigde Staten terugkeeren. HOLLANDIA'5 GOEDERENHANDEL Neerlandsch grootste termijnzaak MEUBELEN TAPIJTEN CONFECTIE KAMPSTRAAT 79b Aan het water wordt alle zorg be steed, doorloopend ververschl en gedesinfecteerd. In verband met het jubileum - zwemfeest op Zaterdag 'a.s. wordt de dienst regeling als volgt: van 12-3 uur gemengd zwemmen 2.30-3.30 uur gelegenheid tol gelukwenschen 4-6 uur wedstrijden en demon straties. van 6.30-8 uur gemengd zwemmen Toegangsbewijzen verkrijgbaar aan de kassa. 38* WETTIGE HACO-TBEIKING 5e KLASSE, 12e LIJST THEIXING VAN DONDERDAG 8 JUNI 1939 HOOGE PBEMIEN i 1000.— 5755 9671 16547 t 400.— 3218 3682 15743 16344 18338 19020 f 200.— 1214 8354 11194 16862 t 100.— 2614 3295 7053 14195 18946 19589 2074X PREM1ÊN VAN 70.— 3 165 219 453 641 744 958 1119 1141 12441 1249 1308 1323 1583 1597 1686 1758 1909 1989 2014 2124 2160 2243 2251 2390 2451 2638 2749 2788 28071 2835 2939 2046 3073 3129 3143 3155 3261 3319 8395' 3426 3453 3580 3727 3771 4164 4288 4303 4465 4467j 4504 4689 4716 4763 4802 4963 4990 5026 5064 5187 5244 5337 5373 5475 5497 6535 5555 5603 5819 58271 5895 6010 6049 6284 6609 6612 6642 6720 6843 6852 6952 6992 7166 7732 7742 7785 7918 8009 8022 81101 8126 8159 8258 8260 8336 8362 8432 8891 8918 9124 9163 9504 9594 9723 9732 9803 9825 9903 9958 ÏOOOO, 10109 10120 10343 10374 10383 10621 10758 10827 10926 10948 10955 11065 11134 11174 11193 11275 11303 11474 116311 11956 11959 11995 12140 12163 12238 12433 12533 12546 12589| 12632 12771 12934 12964 13080 13154 13176 13179 13294 13453j 13460 13466 13682 13803 13885 18923 14083 14225 14315 14318| 14477 14865 14956 14988 15018 15073 15215 15284 15338 15343' 15602 15709 15821 15991 16001 16026 16092 16098 16129 161531 16360 16407 16441 16457 16549 16617 16685 10762 16906 16925' 16991 17166 17210 17284 17297 17317 17364 17402 17412 17817, 17891 17894 17951 18110 18170 18217 18225 18262 18264 18728' 18767 18779 18801 18944 19128 19153 19161 19203 19219 19445 19486 19818 19900 19905 19954 20117 20121 20281 20379 20421, 30478 20753 20024 20855 20876 20919 20963 20971 20997 GEEN PREMIËN 23 35 90 121 122 148 155 158 169 193 228 265 267 281 325 337 350 372 381 389 406 446 466 554 556 578 619 644 674 684 690 733 753 773 800 824 846 859 875 io3a 1040 1047 1102 1104 1124 1184 1160 1167 1217 1231 1232 3236 1275 1289 1305 1408 1452 1460 1496 1510 1535 1501 1596 1656 1685 1764 1766 1778 1818 1839 1847 1855 1871 1968 1987 2015 2016 2023 2038 211l< 2146 2150 2170 2182 2216 2280 a302 2388 2546 2654 3689 2713 2747 2748 2793 2830 3862 2880 2880 2897 2904 2922 2929 2933 3008 3106 3127 3157 3205 3214 3363 3370 3471 3507 3526 3572 3747 3772 3784 3838 3941 3943 3970 3982 4042 4076 4114 4125 4200 4218 4255 4291 4302 4320 4337 4341 4353 4383 4418 4419 4519 4514 4530 4538 4670 4681 4687 4704 4706 4735 4745 4752 4776 4833 4836 4862 4934 4958 5015 5033 5048 5061 6089 5120 5126 5167 5264 5297 5302 5334 5389 5400 5433 5467 5509 5514 5520 5548 8553 5644 5673 5809 5813 5823 5875 5901 5916 5929 5935 6026 6075 6097 6105 6111 6153 6174 6185 6213 6225 6242 6378 6326 6348 6377 6391 6414 6431 6455 6547 6571 6610 6641 6656 6658 6686 6703 6768 6798 6833 6837 6893 6895 6897 6959 6983 6996 7024 7030 7037 7093 7109 7130 7155 7222 7241 725B 7281 7323 7324 7347 7355 7385 7393 7436 7441 7469 7494 7577 7628 7640 7665 7603 7866 7925 7936 7957 7963 7997 8029 8062 8122 8140 8203 8210 8233 8290 8320 8391 8403 8404 8405 8415 8495 8630 8637 8744 8769 8796 8820 8823 8825 8921 8989 8999 9002 9005 0025 9039 9105 9138 9150 9169 9221 9261 9274 9289 9290 9291 9413 9450 9488 9489 9552 9564 9604 9614 9630 9647 9744 9745 9751 6808 9826 9842 9883 9914 9921 9986 10033 10038 10044 10052 10082 10089 10121 10127 10130 10136 10150.10201 10205 10206 10444 10228 10256 10292 10315 10354 10355 10378 10380 104ia 10455 10472 10492 10548 10580 10563 10589 10637 10658 10663 10721 10755 10771 10780 10814 10897 10964 11023 11040 11048 11050 11062 11075 11097 11181 11206 11208 11268 11282 11294 11354 11382 11436 11447 11450 11456 11462 11507 11381 11587 11618 11627 11667 11714 11731 11761 11771 11780 11910 11918 11920 11951 11957 11972 11998 12017 12041 12090 12131 12133 12176 12226 12253 12266 12298 12344 12370 12377 12384 12391 12393 12402 12422 12425 12495 12526 12566 12600 12602 13605 12621 12674 12693 12716 12722 12730 12731 12806 12849 12886 12888 13002 13008 13013 13064 13065 13165 13192 1321S 13213 13251 13289 13323 13336 13397 13409 13430 13468 13501 13540 13562 13593 13610 13619 13640 13041 13648 13675 13698 13722 13762 13767 13775 13785 13862 13891 13932 14023 14076 14080 14088 14170 14178 14232 14279 14284 14342 14377 14378 14411 14430 14443 14445 14457 14508 14511 14513 14610 14635 14653 14658 14676 14699 14724 14733 14744 14768 14786 14791 14830 14833 14848 14858 14886 14893 15022 15024 15098 15120 15128 15151 15190 15196 15242 15288 15297 15301 15331 15334 15355 15395 15465 15490 15507 15563 15624 15688 15693 15696 15708 15726 15739 15705 15774 15794 15797 15814 15819 15846 15890 15894 15902 15013 15925 15961 15954 15970 15981 16005 10084 16138 16174 16189 16191 16190 16231 16256 10303 16312 16349 16398 16402 16403 16437 16447 16490 16506 16550 16559 16602 16603 16610 16629 16648 16789 16828 16837 16863 16379 16899 16902 16938 16962 10974 16984 16900 17044 17073 17092 17117 17120 17244 17252 17261 17307 17314 17395 17419 17473 17493 17533 17549 17573 17589 17729 17769 17778 17818 17819 17861 17913 17925 17937 18032 18036 18070 18077 18146 18215 18235 18295 18296 18208 18315 18341 18356 18384 18417 18410 18485 18487 18603 18520 18564 18568 18808 18627 18656 18685 18719 18737 18742 18760 18823 18827 18907 18943 18948 18960 18963 18985 18987 19023 19081 19177 19178 19240 19293 19297 19329 19385 19404 19476 19409 19573 19580 19673 19674 19893 19741 19743 19784 19803 19838 19850 19885 19917 19932 19956 20053 20081 20092 20093 20095 20107 20119 20135 30100 20318 20236 20249 20250 20267 20285 20286 20320 20340 20345 20436 20444 20463 20531 20577 30580 20625 20033 20749 20750 30756 20826 20841 20896 20942 20943 2098B Verbet. 10e lijst: 14030 f 200.— m. z, 10430 1 200.—.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1939 | | pagina 3