FELLE BRAND TE NIEUWKUIK. Een felle brand verwoestte Donderdag te Nieuw- ku'k zes 'ien. De brandweer had een zwaren strija legen het vuur te voeren. Een der ruïnes De massa-lessen over plant en dier worden ook dit jaar te Amsterdam weer gehouden door de Centrale Vereeniging voor Schoolwerktuinen in samenwerking met de atdeeling Onderwijs. De eerste les had deze week op de Stadskweekerij .Frankendaal plaats Op hun reis door Canada brachten de Koning en de Koningin van Engeland ook een bezoek aan Victoria. Een snapshot bij het verlaten van het Parlementsgebouw na de officieele ontvangst Freule Francis Tjarda van Starkenborgh Stachouwer, oudste dochter van den G G, van Ned. Indië, is Donderdag na haar verblijf in Nederland naar Marseille vertrokken, om zich in te schepen naar Indië Het afscheid te Den Haag Voor het eerst zal men dezen zomer bij trektochten door ons land tegen geringe vergoeding gebruik kunnen maken van goe derenwagens der Ned. Spoorwegen. Prol. dr. J Goudriaan gaf Donderdagavond te Utrecht persoonlijk het vertreksein Yoor den eersten .kampeertrein De droeve plechtigheid op de plaats, waar de Engelsche onderzeeër .Thetis" ver ging De traditioneele parade, .trooping of the colour" te Londen op den verjaardag van den Engelschen Koning had Donderdag weer plaats. Een typische opname tijdens dit grootsch militair schouwspel Een kranige sprong tijdens het internationaal concours hippique, dat te Bussum gehouden wordt Jhr. mr. A. E. de Geer, zoon van den minister van Staat, jhr mr. D. J de Geer, trad Donderdag te Den Haag in het huwelijk met mej. J. A. Wester De olifanten van den Haagschen Dierentuin houden van een ver- frissching op warme dagen en, zooals het blijkt, zoowel in- als uit wendig Goed beschut tegen de zomersche zonnestraler tijdens de landbouw- en veeteelt-tentoonstelling, welke deze week te Harlow in Essex werd gehoud»*

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1939 | | pagina 8