GOLFWEDSTRIJDEN TE ZANDVOORT, Ook de mailcoaches ontbraken niet op het concours hippique, dat te Richmond in Surrey (Eng.) gehouden werd. Een der karakteristieke koetsen passeert langs het bewonderende publiek De wedstrijden om het internationaal golf amateurkampioenschap van Neder- land worden te Zandvoort gehouden. Een der deelnemers aan slag Vijftig kinderen werden gewond bij de gas-ontploffing in een hulp-school nabij Barberton in den Amerikaanschen staat Ohio. Redders zoeken naar gewonden onder de puinhoopen De Aigemeene Ned. Verkeersfederatie hield Vrijdag te Den Haag haar jaar vergadering. De heer A. Plesman, directeur van de K.L.M., tijdens zijn rede Bij hun terugkeer uit Spanje te Napels werden de Italiaan- sche legionarissen door Koning Victor Emanuel geïnspecteerd. Een overzicht tijdens de plechtigheid Voor het wielercriterium op de Boulevard te Scheveningen werd Vrijdag 18 K.M. draad gespannen als afzetting voor het publiek De paviljoens der nationale tentoon stelling .Ideaal Wonen, verrijzen op de oude wallen van Den Bosch. Het midden-paviljoen met pylonen in aan bouw De deelnemers aan het internationaal congres van reisbureaux brachten Vrij dag een bezoek aan de Alkmaarsche Kaasmarkt, waar het echte Noord Hol- landsche product met be langstelling gekeurd werd De groote parade van 41 Glenn Martin bommenwerpers boven het Waterloo Plein te Batavia als slot van de feestweek ter gelegenheid van het zijveren jubileum der Ned. Indische Luchtvaart-afdeeling. - Op de foto zijn alle 41 toestellen te onderscheiden De Turksche journalisten, die de gasten van de Engelsche regeering zijn, hebben een bezoek gebracht aan het militair trainings kamp te Colchester, waar de moderne leger-apparatuur voor de vreemdelingen gedemonstreerd werd H. K. H. Prinses Juliana en Z. K. H. Prins Bernhard hebben Vrijdag het internationaal concours hippique te Bussum bijgewoond. De begroeting der vorstelijke bezoekers bij hun aankomst

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1939 | | pagina 6