IN WASHINGTON. 1 Op het landgoed .Gooilust" te s Graveland is Dinsdag de belangrijke en unieke kunst bibliotheek- en antieke inboedelveiling begonnen - De meest uiteenloopende zaken kwamen onder den hamer De Engelsche minister van Gezondheid, mr. Walter Elliot, woonde te Londen de door de burgerlijke hulpdiensten gehouden luchtbeschermings-demon- straties bij B6»" oa¥i?r o®' nieuwe vracht- en passagiersschip, dat bij de werf .De Noord" te Alblasserdam voor rekening van Wm. H. Muller Co. te Rotterdam werd gebouwd, maakte Dinsdag zijn proefvaart op de Noordzee. Het hijschen der vlag tijdens de officieele overdracht Ir. G. Veenstra is benoemd tot inspec teur van den landbouw in vasten dienst, met als standplaats de gemeente Wageningen William Strang bij zijn vertrek van het vliegveld te Heston, op weg naar Moskou voor de onderhandelingen inzake het Engelsch Fransch Russisch verdrag Het vertrek van den Sultan van Marokko met zijn vier kinderen naar Frankrijk ging te Casablanca met groot cere monieel gepaard. Talrijke autoriteiten deden den reizigers uitgeleide De bekende chirurg, dr. L. van den Steen van Ommeren, een der Neder- landsche geneesheeren, die zich bij verschillende oorlogs-ambulances bij sonder verdienstelijk heeft gemaakt, is te Amsterdam op 65- jarigen leeftijd overleden Met groot militair escorte deden de Koning en de Koningin van Engeland hun intocht in Washington. De stoet op weg naar het Witte Huis Bij het stuntvliegen boven het vliegveld van Soerabaja stortte het toestel van den luitenant vlieger Cox neer. De machine werd zwaar beschadigd. Koning George van Engeland In gezelschap van president Roosevelt tijdens den Intocht van het Engelsche Koningspaar te Washington Aan jhr. H. J. Repelaer van Driel is door H. M. de Koningin op de meest eervolle wijze ontslag verleend als lid van de comptabele commissie der Koninklijke hofhouding

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1939 | | pagina 8