LUCHTBESCHERMINGSTENTOON STELLING TE PARIJS. De Bisschop van Londen aan de lunch tijdens zijn bezoek aan het Queens College in de Engelsche hoofdstad, waar de vrouwelijke leerlingen de opleiding voor haar huishoudelijke taak ontvangen De spoorbrug over het Gulpdal te Gulpen in Zuid Limburg,1 waarover vroeger het treinverkeer plaats had van de lijn Maastricht Vaals der Limburgsche Tramwegmaatschappij, wordt gesloopt. De brug heeft 14 jaren dienst gedaan Da luchtbeschermingstentoonstellinn te Parijs is Vrijdag door den Franschen minister-president Daladier geopend. Een der afweerposten op de Esplanade des Invalides Anthony Eden bespreekt met den Franschen minister Paul Reynaud den inter nationalen toestand tijdens zijn bezoek aan de Fransche hoofdstad Karakteristieke mode-flitsen waren de gebruikelijke omlijsting van het bonte tooneel, dat de Ascot-rennen ieder jaar weer bieden en dat een der voor naamste evenementen vormt voor den Engelschen liefhebber van de paarden- Een grootsch werk ten be hoeve van het snelverkeer is thans te Den Bosch aan gevangen. Op de plaats waar de Zuid Willemsvaart in de Dieze uitmondt, zal een groote verkeersbrug worden gebouwd. Een kijkje op de werkzaamheden Wat de werklieden op den beganen grond zien van den neus van het m.s. .Oranje", het nieuwe vlaggeschip van de Stoomvaart Mij. .Nederland", dat thans in het Hendrik Dok van de Amsterdamsche Droogdok Mij. de finishing touch ondergaat «LiW Onder groote belangstelling is Vrijdag te Bunschoten het huwelijk voltrokken tusschen Wilhelmina Aartje Vedder, petekind van H. M. de Koningin en Dirk Korlaar. Het gelukkige bruidspaar In het concours d'élégance voor artisten, dat in het hippodrome van Tremblay georganiseerd werd, Gabrielle Robinne van de Comédie Francaise den .Grand Prix"

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1939 | | pagina 12