ROEIWEDSTRIJDEN VAN DE „KONINKLIJKE eBsRTC - 4 De heer Ernst Crone overhandigt bloemen aan de dames van „De Hoop", die het nummer stijl-snelroeien in gladde quadrupple sculls tijdens de roeiwedstrijden van de .Koninklijke" op de Boschbaan te Amsterdam wonnen Ter gelegenheid van het 125-jarig bestaan van het 21ste regiment infanterie te Amersfoort werden Zaterdag drie parade-trommen aangeboden door de reserve-officieren van dit regiment til i »Ai Het hoofdnummer, achtriems gieken seniores, werd Zondag tijdens de internationale_roeiwedstrijden van de .Koninklijke" op de Boschbaan te Amsterdam gewonnen door .Nereus", gevold door „Njord" en .Laga* Het Hulpcomité voor de vluchtelingen begeeft zich te Vlissingen aan boord van de .St. Louis", die Zaterdag op de reede voor anker ging, om later weder naar Antwerpen op te stoomen Om het landskampioenschap werd Zondag te Assen de voetbalwedstrijd Achilles Ajax gespeeld, welke door de Amsterdammers gewonnen werd met 5 2 Op de Westeinder plassen te Aalsmeer heeft de „Nieuwe Meer" Zondag zeil wedstrijden gehouden. Een overzicht Een moment tijdens het nummer 3000 meier gedurende atletiekwedstrijden van D.O.S.. welke Zondag te Rotter dam zijn gehouden Japansche soldaten landen te Tientsin, welke stad, in verband met de Japansch Engelsche spanning thans in het middel punt der internatio nale belangstelling staat De wereldbenroemde Zuid-Afrikaan A. D. Locke heeft het Nederlaodsch open golfkampioenschap op de links van de Kennemer Golfclub te Zandvoort behaald. De kampioen op de laatste green aan slag Na wekenlang zwerven eindelijk in veilige haven. De „Si Louis" met negen honderd Joodsche vluchtelingen aan boord, arriveerde Zaterdagmiddag te Antwerpen. Gelukkige passagiers uiten hun vreugde op het oogenblik, dat het schip aan den Boerendansen werden door .de 11 van Laren" uitgevoerd tijdens den groepsdag, weike Zaterdag door den groep Nederland van het Algemeen Nederlandsch Verbond In het Gooi gehouden werd

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1939 | | pagina 14