In den tunnel, die den linker en den rechter Maasoever te Rotterdam eer lang met elkander zal verbinden Bij het verlaten der Soerabajasche wateren hield het Indisch vlooteskader, dat op weg was naar Nieuw Guinea uitgebreide oefeningen voor de marine-propagandafilm. Het eskader vaart uit In de touwen. Een zomersch werkje, waarbij een echte Hollandsche jongen zijn hart kan p-> halen 1 W° uitgeruit m„ w tt. De .vi.tric. Elly Beinhorn, die een .fit.mhvlucht neer Indië uniform «nderdeelen, waardoor a,| vooral des avonds duldel.Jk maakte, bevindt zich op den terugweg en wordt einde dezer opvallen bi, de uitoefemng van Kun ambt maand In Berlijn terugverwacht Jansmarkt te Den Bosch isWoensdag gehouden. Er be stond veel belang stelling voor deze traditie, die ieder jaar de bewoners der Meierij in grooten getale naar de Brabant- sche hoofdstad doet komen, om inkoopen te doen Een overzicht der werkzaamheden aan den rechter Maasoever te .Rotterdam voor den tunnelbouw, welke reeds belangrijke vorderingen maakt Ouden van dagen aan de stembus in het gemeentelijk verzorgingshuis aan de Roeterstraat te Amsterdam tijdens de verkiezingen voor den gemeenteraad van de hoofdstad Op weg naar huis. De .Empress of Britain" met aan boord het Britsche Koningspaar bij het verlaten van Canada op terugreis naar Engeland Het groote Fransche mailschip .Normandie bij aankomst in Ie Havre, waar verschillende eenheden der Fransche marine thans voor anker liggen in verband met de maritieme week. Op den voorgrond het pantserschip .Strasbourg" Marlène Dietrich arriveerde met de .Normandie" in Frankrijk, nadat het vertrek van het mailschip uit New York vertraagd was door de regeling van Het gemeentebestuur van Warnsveld heeft Woens dag de nieuwe fontein, een geschenk aan de gemeente, officieel overgenomen en in gebruik gesteld. Voor dit gebeuren bestond groote belang stelling van de zijde der inwoners

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1939 | | pagina 8