MAROKKAANSCH BEZOEK AAN HET ELYSEE. De Sultan van Marokko werd ter gelegenheid van rijn bezoek aan Parijs op het Elysée door president Lebrun ontvangen. Een eerewacht stond voor het gebouw opgesteld In de Guildhall te Londen werd Vrijdag ter gelegenheid van de officieele verwelkoming van het Engelsche Koningspaar door de City, na zijn terug keer in de Engelsche hoofdstad, een lunch aangeboden. De Koning tijdens zijn rede, waarin hij zijn reisindrukken schetste Het militair schouwspel op het Waterlooplein te Batavia ter gelegenheid van het eeuwfeest van het 10de, 11de en 12de bataljon werdc ook door den Gouverneur-generaal bijgewoond Koning Leopold van België bracht deze week een bezoek aan Brugge ter opening van de Memling-tentoonstelling in het Gruuthuse-museum. De Koning tijdens zijn bezoek De Amerikaan Anderson in actie tijdens zijn partij tegen Austin bij de internationale tennis wedstrijden, welke door Queen's Club te Londen georganiseerd werden De burgemeester van Mook, de heer H. J. J. Sengers, vierde Vrijdag zijn zilveren ambtsjubileum. Op origineele wijze kwam een tweetal jeugdige in gezetenen den jubilaris feliciteeren De Koning en de koningin van Enge land zijn na hun terugkeer in Lon den Vrijdag offi cieel verwelkomd door de City. De vorstelijke stoet onderweg na de traditioneele cere monie bij Temple Bar De Oude Kerk te Delft in de steigers. Ten behoeve van de op handen zijnde restauratie van den „Scheeve Jan te Delft is langs de qenee'e Westzijde der kerk een steiger aangebracht Dag en nacht wordt gewerkt, om het m s. .Oranje op tijd voor den proeftocht gereed te krijgen. Het machtige zeekasteel, liggend aan de Javakade te Amsterdam, biedt in de avonduren een fantastisch schouwspel De heer C. L. M Kerckhoven. reserve 1 ste luitenant der Grenadiers, trad Vrijdag te Am dooit in het hmvelhk met me, A H W van den Bent, dochter van generaal majoor A S v i, den Bent, den commandant der IVde divisie

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1939 | | pagina 8